# Serdar Aziz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Serdar Aziz

Cevap: # Serdar Aziz

Çok iyi bir teklif yaparsak satar bursa. Tabi Volkan, Sercan olayından gerekli dersi aldılarsa. Bir oyuncunun piyasası oynadığı kulübün çok üzerine çıktıysa satacaksın.

fener maçında sağbekte dikkatimi çeken biri vardı. kafayla biçok top kesmişti bu kişi .top stoca gelmeden...sonradan anladımki serdar azizmiş sağbekte oynayan. savunmada gerçekten başarılı bi eleman.fener maçında stoperde görmek isterdim tabi..

Aksine, ilk önce Semih vardı. Sonra ortalıktan kayboldu. Nedeni uzun süreli ciddi sakatlıklar gecirmesiydi. C.Ronaldo ve Messi yokkken Robben ve Saviola vardı gibi birsey olur bu. Ligimizdeki yerli stoperlerin en iyisi ve de en potansiyellisi bizim Semih'tir. Net.

Semih 2. 3. ligde oynarken Serdar Bursaspor'un banko oyuncuydu.Yine Ümit Milli takımında kaptanıydı ve hala öyle.

Semih 2. 3. ligde oynarken Serdar Bursaspor'un banko oyuncuydu.Yine Ümit Milli takımında kaptanıydı ve hala öyle.

Bunun nedeni Bursaspor'un Bursaspor olması ve Galatasaray'ın da Galatasaray olması. Bursaspor camiası genc bir oyunuyu oynatmayı kaldırabilir, aynı 16'lık Sercan'ın ilk 11'de banko oynattıgı gibi. Galatasaray'da ki baskı ve formanın agırlıgı baskadır. Semih 2008-2009 sezonundaki performansıyla kalibresini az cok belli etmis olsada, bireysel sakatlıkları ve takımdaki bitmek bilmeyen sorunlar derken arada kaynadı gitti.

Milli macları da ara ara izliyorum. Semih'in rakibi durdurmak kadar Serdar Aziz'in acıklarını kapatmakla mesgul oldugundan emin olabilirsin. Zaten Italya macında Semih oyundan cıktıktan sonra o ana kadar duran toplar haricinde pozisyon bulamayan Italya ceza sahamız da cirit atmaya basladı.

Macı dün izlememistim. Stoch harbidende cirit atmıs sol kanatta. Serdar'ın kendi pozisyonu orası degil gerci, ama hic müdahale edememis.

herkes serdar aziz diyor ama aykut demiri alsak daha iyi olur. bursa zaten serdara 10 milyon euro bicer. aykut demir gayet iyi oyuncu. adam hic göze batmıyor gökhan gönül gibi.

Üst Alt