# Serdar Aziz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Serdar Aziz

images

Serdar Aziz de gündemde...

Teknik ekibin Olcan’ın yanı sıra listesine aldığı isimlerden birinin de, Bursaspor’un 21 yaşındaki savunma oyuncusu Serdar Aziz olduğu öğrenildi. Yeşil-Beyazlı formayla başarılı bir sezon geçiren Serdar’ı, Terim’in çok beğendiği belirtildi. Toulouse’da oynayan Umut Bulut’un ise forvet hattı için düşünüldüğü, ama Fransızlar’ın milli futbolcuyu satmasının çok zor olduğu bildirildi.

Raşit Altun​

Cevap: # Serdar Aziz

Komple bir oyuncu.

Ne müthiş olurdu ah aha ah.

Hazır Bursa'da kaos yaşanıyorken almak lazım.

Servet+Çağlar+Aydın+Serkan+1 milyon euro.

Bence biraz abartiyoruz serdar azizi..

Abartma mevzusu değil, sonuçta kaç tane iyi yerli stoper var ki?

Semih ve sonra; Aykut Demir, Ömer Toprak ve Serdar Aziz. Sakatlık sonrası performanslarına göre birde Ersan Gülüm ve Eren Güngör var.

Geçmişte Popescu gibi bir ysbancı ile Bülent Korkmaz, Vecat İnceefe, Fatih Akyel gibi yerlileri kadromuzda barındırıyorduk. Bu ayarlarda birde Beşiktaşlı Alpay vardı. Yani en iyi yerliler bariz bir şekilde elimizin altındaydı.

Şimdi ise Ujfalusi ve Semih dışında bir tek zorlayarak Gökhan Zanı sıkıştırabiliriz.

Yani işin özü, mevcut şartlar altında Avrupa'da başarılı falan olamayız. Başarı için ilk 11'de ki oyunculardan ziyade, herhangi bir nedenden dolayı bir diğerinin yerine oynayan oyuncunun yerini doldurduğu oyuncuya yakın olması gerekiyor.

Konu acilmis olmak icin acilmis sanki.

Serdar Aziz iyi alternatif olurda Umut felan demeyin valla guluyorum daha iyileri var arkadas.

Burak, Batuhan, Mevlut.

Sercan daha iyi Umut'tan.

umut - burak ... bu tarz adaöların stilini sevmem. teknik yok yetenek yok arkasındaki sağlam oyuncular sayesinde bitiriciliği konuşturuyor. bi büyük takımız büyük düşünürüz. yeri geldiğinde toplu alıp gidecek, yeri geldiğinde kafasını kaldırıp pasını verecek ve yeri geldiğinde de doksana takacak forvet her zaman ilk hedefimiz olmalı.
Konu acilmis olmak icin acilmis sanki.

Serdar Aziz iyi alternatif olurda Umut felan demeyin valla guluyorum daha iyileri var arkadas.

Burak, Batuhan, Mevlut.

Sercan daha iyi Umut'tan.

umut - burak ... bu tarz adaöların stilini sevmem. teknik yok yetenek yok arkasındaki sağlam oyuncular sayesinde bitiriciliği konuşturuyor. bi büyük takımız büyük düşünürüz. yeri geldiğinde toplu alıp gidecek, yeri geldiğinde kafasını kaldırıp pasını verecek ve yeri geldiğinde de doksana takacak forvet her zaman ilk hedefimiz olmalı.

Aga ben Buraktaki potansiyeli gordum bikere adam saglam... Son vuruslari ve onunu bosaltamasi driblingi... Arif gibi dusmesi felan cok iyi kumasi.

Umut ezik o ayri bende sevmem ama Burak - Elmander'le ortaligin ........ :D Arkada zaten Selcuk-Melo var dusunsene Emre colak Engin ..

Aga ben Buraktaki potansiyeli gordum bikere adam saglam... Son vuruslari ve onunu bosaltamasi driblingi... Arif gibi dusmesi felan cok iyi kumasi.

Umut ezik o ayri bende sevmem ama Burak - Elmander'le ortaligin ........ :D Arkada zaten Selcuk-Melo var dusunsene Emre colak Engin ..

burağı milli maçlarda da yeterince izledim hocam inan bana büyük maçların adamı değil. mevlüt erdinç diyorum ve gidiyorum.:yenieek:

Ujfalusi tipinde bir adam degil...

Stil'i Bülent Korkmaz'i andiriyor Serdar'in, Semih'in ki de Popescu'yu..

Devre arasi gelse yedek'te oturacak.. ama Ujfalusi onu ve Semih'i egitecektir.

Gelse uzun yillar sonra Bülent Korkmaz - Gheorghe Popescu ikilisine benzeyen bir ikiliye kavusuruz, ikisi yerli ve genç.

Eger alabilme ihtimallimiz varsa alalim, yedek kalacak olmasi bir sorun degil. Yedeklerimizde kaliteli olmali.

adam dün sağ bek oynadı ve bencce bi stopere göre mükemmeldi bile sağlı sollu ortaLAR açtı adam sağ bek bile oynar gelirse

Bursa nın arkasını kaldırmaya hiç gerek yok florya+3 oyuncu diyecekler yine.Kemal Tokak için teklif sunsunlar yeter.Zaten Urfalı ve Semih müthiş uyumlu arkalarında Kemal gibi bir isim yeterli olur.

Üst Alt