Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"


Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydasi yok. Derbi macinda tam kadroyuz..."Geldiğinden beri her yazdığı her açıklaması taraftara oynama. Geçen seneki kirli şampiyonlukla ilgili açıklamaları da olmuştu. Maçlarda da sürekli rakip oyuncularla tartışıyor.

Bekir İrtegüne çok benzetiyorum. İkiside twitterdan amigo gibi yazılar yazıp hayran kitlesini artırdı. İkisi de saha içinde özellikle kadıköyde hiç acımadan sert fauller yapıp sürekli oyuncularla tartışıyorlar.
 
Cevap: Serdar Kesimal: Korkunun ecele faydası yokmaç sonu görecem hırboyu artık bunları yenmek farz oldu.
 
Cevap: Serdar Kesimal: Korkunun ecele faydası yokEe sende konu açıp onun popülerliğini arttırmadın mı şimdi? Böyle D.Y ler için konu açmaya ne gerek var?
 
Cevap: Serdar Kesimal: Korkunun ecele faydası yokNormaldir. Her fener futbolcusu gibi... Kılavuzu Emre olanın...
 
Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"serdar KESİN-MAL. Korkunun ecele faydası yok kadıköyde ezile ezile yenileceksiniz. Artık kacarı yok korkmayınız
 
Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"ben size diyorum bunlar kesin bişey içiyor.ya salgın gibi bişey var bunlarda fenere gelenin kafa 1500 geziyor.bunları karantinaya almalı.neyse biz şunlara karıköyde koyunca kendilerine gelirle....
 
Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"iyi iyi çok iyi:) bunlar bizi motive eder, onlarıda havalandırır, karıköyde bir koydukmu dahada kendilerine gelemezler.
 
Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"Fenere giden herkes karakter değiştirir buna alışın artık, suyundan havasından hepsi etkileniyor. Serdar kesimal emre b. caner. bunların örneği
 
Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"özellikle sen oyna serdarcım. kız gibi top oynuyorsun birde korkunun ecele faydası yokmuş. sizden kim kokrar lan hırto
 
Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"doğru demiş. ne kızıyosunuz çocuğa ?22 martta platini amcası geliyo fenerin ,addaya götürcek onları.
 
Cevap: Serdar Kesimal: "Korkunun ecele faydası yok"Ulan şunu adam gibi bir topçu dese anlarım da , sıradan anadolu topçusu bebeye bak ya :asd:lan fener her derbi öncesi çirkefe yatar alışkınız da , bari alex falan açıklama yapaydı serdar kesimala mı düştünüz lan acizler :asd:
 
Üst Alt