# Serdar Taşçı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Serdar Taşçı

Taş'çı gibi stoper

Sarı-kırmızılılar, Stuttgart'ın Türk defans oyuncusu Serdar Taşçı'ya teklif götürdü

25103728079.jpg

başkan Dürüst yürütüyor

SAVUNMAYI güçlendirmek isteyen Cimbom, Stuttgart'ın Türk stoperi Serdar Taşçı'yı gündemine aldı. Ersan Gülüm'ü Beşiktaş'a kaptıran sarı-kırmızılı yönetimin, bu oyuncunun yerine Taşçı'ya teklif götürdüğü ifade edildi. Görüşmeleri 2. başkan Ali Dürüst'ün yürüttüğü belirtilirken, Alman Milli Takımı'nda da forma giyen oyuncu ikna edilmeye çalışılıyor.

Bonservisi 10 milyon euro

ALMANYA'da doğup büyüyen 24 yaşındaki Serdar Taşçı'nın bonservis bedeli 10 milyon euro civarında. Ancak pazarlıkla bu rakamın aşağıya çekilebileceği belirtiliyor. Serdar'ın Galatasaray'a gelmeye prensipte olumlu baktığı ancak Alman Milli Takımı'nda forma giymesi nedeniyle oluşabilecek tepkilerden çekince yaşadığı öğrenildi.

Taş'çı gibi stoper - Fotomaç

Kaynak saglam :animation:

https://www.serdar-tasci.de/

Mesajlar atalim beyler

[video=youtube;3H2GCZvH-qo]https://www.youtube.com/watch?v=3H2GCZvH-qo[/video]

Cevap: # Serdar Taşçı

Kaç paradır ki bu adamın bonservisi? Bir ara baya yüklü para istiyorlardı dünya kupası esnasında.

stuttgart'da orta seviyeli bir takimda oynuyor. zaten eskisi gibi de önemsenmiyor almanyada. milli takimina da giremiyor. bize gelince CL'de oynama imkani bulur hem almanyada kazandigi paranin belki iki katini kazanir.

bonservisininde 10m olacagini sanmiyorum. 5 ila 7m arasi bir bonservise baglariz isi ;)

insallah alirlar...önümüzdeki 5 sene stoper sorunu cekmeyiz! bizim lige yeter de artar bile. :)

Serdar kral bir futbolcudur gelirse iyi olur.. Stuttgart'in kaptanini almistik üç yil önce, Serdar transferi pek imkansiz degil..

çok sağlam adam bu ama ilgilenildigini sanmıyorum fotomaçın kafasından uydurdugu bi haberdir

Türkçesi de fena degilmis.. Baris falan ilk geldiginde agzindan sadece süper kelimesi çikiyordu :D "Süper oynadik, süper gol attim, böyle süper gider insallah"...

serdar taşçı gsa gelsin ben arkasında bir şey ararım. ya müzmin sakattır büyük klüplerde oynayamaz ya da kafasına bir şey düşmüştür adamı arsenal,inter,milan fln istiyordu hedefleri olan bir oyuncu türkiye liginde macera aramaz

serdar taşçı gsa gelsin ben arkasında bir şey ararım. ya müzmin sakattır büyük klüplerde oynayamaz ya da kafasına bir şey düşmüştür adamı arsenal,inter,milan fln istiyordu hedefleri olan bir oyuncu türkiye liginde macera aramaz

Bizimde hedeflerimzi var. Gelsin beraber hedeflerimize ulasalim..

Türkiyeye gelmez.

Ama ihimal vermiyorum ama olursa bonservis için sponsoru fazla uzaklarda aramamak lazm , GAZİ :D

Fotomaç'ı görmedim, kaynağı elemanın sitesi sandım. Sabah sabah heyecan yaptım boşu boşuna. :(

Eskisi kadar göz önünde olan bir futbolcu değil.Eğer alırsak müthiş iş yapmış oluruz.7-8 milyona çok kaliteli bir stoperimiz olur hem de yabancı kontenjanından yırtarız.

Üst Alt