# Serdar Taşçı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Serdar Taşçı

Cevap: # Serdar Taşçı

Bonservis harcamadık daha ne kadarsa verelim Serdar'a alalım nokta atışı olur tabii gelmek istemez o ayrı. :(

Yilin transferi olur yanina yanina 1 yabanci stoper 1 de sol bek aldik mi defansta devrim yapmis oluruz.....Yonetimin ne yapip ne edip almasi lazim

Yonetime onerilecek adam bu olmali

İzleyen var mı?

İzleyen çoktur kanımca,öyle gizli saklı yeni keşfedilmiş bir adam değil,büyük oyuncu olacağı yıllardan beri konuşulur,o da buna uygun olarak oynar,birkaç sakatlık geçirdi o kadar.İZleyen varmı sorusu için fazla tanınmış bir oyuncudur kendisi,belki sizin gözden kaçmıştır.

alalım böyle gençleri ... ilerisi içinde yatırım yapmak lazım..hep 33 ve üzeri yabancılarla ilgileniyoruz..1-2 sene sonra bunlar yok ama bu gençlere yatırım yaparsak en az 10-15 sene bizimleler...

Serdar Taşçı Servet'in alternatifi öylemi.:D

Messi'yi alalım Arda'ya alternatif olur gibi olmuş.

SAnırım izlememişsiniz hocam kendisi alternatif olmak için oldukça pahalı bir oyuncudur.

İzleyen çoktur kanımca,öyle gizli saklı yeni keşfedilmiş bir adam değil,büyük oyuncu olacağı yıllardan beri konuşulur,o da buna uygun olarak oynar,birkaç sakatlık geçirdi o kadar.İZleyen varmı sorusu için fazla tanınmış bir oyuncudur kendisi,belki sizin gözden kaçmıştır.

Yok ben Stuttgart maçlarını takip etmiyorum. Ağır diyenler oldu başka topiklerde, yüksek meblağlar verilmemeli diyenler oldu. Eğer büyük oyuncu söylemlerine uygun olarak oynuyorsa hakikaten iyi transfer olurmuş.

Anladım hocam ağır olduğu nerde söylendi bilmiyorum ama o görüşe katılmıyorum.Alabiliyorsak bu lige Almanya'dan gelmiş en iyi oyunculardan birisi olacaktır kanımca.En iyisi demek isterim ama çok gerisi aklıma gelmediği için fazlada iddialı olmayayım dedim.:)

Üst Alt