şerefsizlik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şerefsizlik

Bu çocuğun kökeni Türk de konuşan adamin ne olduğu belli değil. Madem delikanlısın git Suriyelilere artislik yap şerefsiz. Bulmuş küçük çocuğu artislik yapıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
matrağına çekmiş paralı topun teki. videoya almış gırgır gecicek anlaşılan

Moderatör tarafında düzenlendi:
yazık günah gerçekten. Belli insanlığından utanmıyorsun, çocuğun yüzünde ki korkudanda mı utanmıyorsun, aç kalıcam diyor ondanda mı utanmıyorsun. Sözde delikanlı ama kendi yüzüne gösterecek yürek bile yok

O.çocuğu dalaksız ciğersiz meziyetsiz karaktersiz onunki bununki it oğlu it.Böyle heriflerin oksijen tüketmesi insanlığa zarar haysiyetsiz şerefsiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yönetimden rica ediyorum şu konuda en azından Musap Aydinli kardeşimiz için küfür serbest olsun. Dalga için söylemiyorum bir iki bişey yazsında belki içim biraz soğur. Bu nedir arkadaş ya, çoluğum çocuğum var korkuyorum bu dünyada bu afedersiniz ama gavatlar ile yaşamak zorunda oldukları için

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Büyük şerefsizlik hakikaten. Ne tür bir şerefsizdir adını koyamıyorum lakin bu davarlardan çok var bu ülkede onu biliyorum.

hayatta ezilmiş, itilmiş, kakılmış, hiç bir baltaya sap olamamış, sevmemiş, sevilmemiş bir soysuzun kendisinden daha zayıf bir çocuk karşısında aslan kesilerek, ezilmiş duygularını tatmin ettiğine şahitlik ettiğimiz video. twitter' da bahsi geçtiği gibi savcı karşısına çıkarsa muhtemelen it gibi titreyecek, çişini de tutamayıp, pantolonuna yapacaktır.

Oho bu ne ki. Türkiyede bu devede kulak kalıyor olanların yanında. Bu şerefsizi yakalarlar umarım yakında.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Üst Alt