Serenay Aktaş: "Asamoah'ın önüne beni alın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serenay Aktaş: "Asamoah'ın önüne beni alın"

manset-fotografi-kurtarildi-kurtarildi-14.jpg

Bir dönem futbolculuk da yapan oyuncu ve model Serenay Aktaş, Galatasaray'ın transfer politikasını eleştirdi.

Galatasaray’ın geçtiğimiz sezondan bu yana aldığı başarısız sonuçların ardından ünlü oyuncu Serenay Aktaş da sosyal medyadan Tudor’un üzerinden dikkat çeken bir eleştiri getirdi.

Galatasaray’ın, UEFA Avrupa Ligi ön eleme turunda Östersunds’a elenmesinin ardından teknik direktör Tudor’a yönelik tepkiler sürerken, ünlü oyuncu ve aynı zamanda Galatasaray taraftarı olan Serenay Aktaş sosyal medya hesabından paylaştığı tweette Kwadwo Asamoah transferinin yanı sıra Tudor ve Yasin Öztekin’e isyan etti.

wefwefwef.jpg

Bir dönem futbol da oynayan Serenay Aktaş, “Asamoah’ın önüne de beni alın” yazdı.

5988a753ae78492ab45218d7.jpg

Aktaş’ın Twitter’dan yazdıkları kısa sürede birçok Galatasaraylı tarafından paylaşıldı.

Skor

eleştiri de yapmamış, mantıklı bir cümle de kurmamış.

aptal insanları ünlü yapmayı bırakalım. bence KİLİT

ya ne yazdığının farkında değil,ya ne yazdığının farkında olacak zekaya sahip değil ya da ne yazdığının farkında ama düşüncelerini saklayacak ahlaka sahip değil

çok eksik be, olmaz

Bazı twitter yarı ünlü fenomenleri var, neden fenomen olduklarını da bilmiyorum "hmm" yazıyorlar olay oluyor.

Çözemedim gitti bu işi.

Alnitak Alnilam Mintaka

Seni Önüne alırsa senin adına pek sağlıklı olmaz gibi. Daha yumuşak bir sol bek önüne alırsak sende yolda yürümeye devam edebilirsin evlâdım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TERBİYESİZ...

Galatasaraya ne verdin ki önüne geçmek istiyorsun? Be utanmaz..

Kaç forma aldın ? Kaç kere oturup maçını izledin..

Ben günlerdir asamoah gibi güçlü bir adam gelsin diye transfer nöbetinde yatıp kalkarken..

Onunla ilgilenmek sana mı düşer !!!

Bu forumun tek sıkıntısı böyle insanlara cevap verecek, medyatik bir temsilcimizin olmamasıdır..

Gerekirse %100 futbola çıkacak; bir üyemiz altında, GSCimbom Forum Yetkilisi yazacak.. Bizlerin haklarını çatır çatır savunacak biri lazım..

Seranay diye biri kadın gelecek ( bari güzel olsa) bizim haklarımız gasp edecek.. OLDU CANIM GÖRÜRSEM SÖYLERİM!!!

Yok mu bir baba yiğit buna dur diyecek ???

Üst Alt