Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

Cevap: Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

helal

bari besiktasli sergen yerine bizden biri olup ta sacmalayan kücücük hakanin

seylerini topicliyelim :D

ozmn sabit bi sergen topici açalım alt alta napıyomus ne ediyomuş görelim bu adamı dahamı iyi olur.Bu şekil en mantıklısı anlık bi haber değeri taşıyor bi kaç güne kaybolur gider topic gereksiz tepkiler vermeyin.

He he öyle..!

Kilitt !!

Tarafsız ve mantıklı konuşun ozaman bizde size profesyonel gibi cevap veririz! Ama şimdi sadece gülüyorum !

İlk yarıyı 0-0 geçersek 2.yarıda biz golü bulup maçı alabiliriz.Rakibimizin son şansı çünkü bu maç.

Psikolojik baskı altına almak istiyor Galatasaray'ı, anlamıyormsunuz, çünkü çok tırsıyor bizden.

ya bu adam elanoyu eleştiriyo işde brezilyada da pasif diyo ama brezilyadan 4 oyuncu say desen sayamaz:))))

Niye eleştiriyoruz hemen onu anlamıyorum..Son 10 senede ligde Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye karşı deplasmanda oynadığımız 19 maçta sadece bir galibiyet aldık ki o da 2006 daki muhteşem şampiyonluğun geldiği seneydi..2000 yılından beri deplasmanda Beşiktaş ve fenere karşı şansımız tutmuyor bu bir gerçek..Umarım kazanırız hafta sonu ama puan kaybetme ihtimalimiz de oldukça yüksek gözüküyor..

Yakında % 70,69 falan derse şaşırmam açıkçası. Daha yaratıcı espiriler bekliyorum kendisinden.

Derbilerde herzaman ev sahibi 70%dir. Ha bunu Sergen adiliğine söylemiştir o ayrı. Yoksa Ali Sami Yen'de de biz yenilmiyoruz, okadar.

Sergen böyle dediğine göre derbiyi kazanma ve şampiyonluk ihtimalimiz baya yükseldi.

Yüzde 10 muş kazanma şansımız :allaalla6vr: banko diyecekmiş ama derbi diye demiyormuş

Üst Alt