Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

"%70 Beşiktaş kazanır"

Sergen Yalçın'dan iddialı yorum !.. Yıllar sonra İnönü Stadı'na giden ve 2'ye 1'in konuğu olan Sergen Yalçın, pazar akşamı oynanacak derbiyi %70 Beşiktaş'ın kazanacağını öne sürdü !.. Ömer Güvenç ile Bahri Havadır'ın sorularına dobra cevaplar veren Sergen Yalçın, Türkiye'nin en iyi 10 numarasının Alex olduğunu savunurken, şampiyonluğun favorisinin de Fenerbahçe olduğunu söyledi.

İşte Sergen'in açıklamaları...

Cevap: Sergen: "%70 Beşiktaş kazanır"

Sergen her zırvaladığında ayrı bir topik açmak zorunda mıyız? Bu kadar çok mu değer veriyoruz kendisine?

zaten GS ile ilgili olumlu birşey beklemiyordum.. Ulan Sergeni bu klüpten ekmek yedin sen, bu mudur vefan senin,, şimdi insanlar seni orda adam diye oturtturuyolarsa bu GS sayesindedir.. Nedir bu GS düşmanlığı ya

"%70 Beşiktaş kazanır"

Sergen Yalçın'dan iddialı yorum !.. Yıllar sonra İnönü Stadı'na giden ve 2'ye 1'in konuğu olan Sergen Yalçın, pazar akşamı oynanacak derbiyi %70 Beşiktaş'ın kazanacağını öne sürdü !.. Ömer Güvenç ile Bahri Havadır'ın sorularına dobra cevaplar veren Sergen Yalçın, Türkiye'nin en iyi 10 numarasının Alex olduğunu savunurken, şampiyonluğun favorisinin de Fenerbahçe olduğunu söyledi.

İşte Sergen'in açıklamaları...

Sergen sezon sonu buralarda ol oldu mu yavrucuğum.Seni ve türevlerini çok güzel morartıcaz şüphen olmasın

Dün ben de izledim kendisini.Gerçekten inanarak mı söylüyor bunları çok merak ediyorum.

Neymiş Galatasaray'da tehlikeli çanları çalıyormuş.

Bir de Elano ile uğraşıyor. Milyon Milyon Euro'lar alıyor.Birşeyler yapması lazım demiyor mu ? Beni alıyor bi gülme. Kaç euro istiyorsan gel verelim de sen de sus artık. :p

Yaaa tamam Sergen Yalçın bi sus ya tamam Atletico Madrid maçından beri sallayıp duruyorsun bize maç sizin olsun alın gidin konuşma saçma sapan Sergen...

Sen Etimesgut Şekersporda oynarsın,Elano Galatasaray ve Brezilya Milli takımında oynuyor...

Ve sen diyorsunki Elano futbolcu değil ben futbolcuyum :D

Adamın dediği dogru, ispanyadan yorgun döncez

Beşiktaşın seyirci avantajı var, inönüde maç almak kolay değildir beyler.

Bunun deger vermek ile ne alakasi var ???

LigTv haber yapmis bende buraya ekledim

Bir satır altta başka bir zırvası tartışılıyor, oraya eklemek çok mu zor. Adam gibi bir yorum yapsa canım yanmaz. Alınmana gerek yok, sadece Sergenin saçmalıklarının arka arkaya başlığa taşınmasına anlam veremiyorum.

Sizlere inat kaldıracaz o kupayı sizlerin gözünüzün önünde.. Tüm kuşlara nazire yaparcasına. Sen daha çok beklersin beygirci Sergen.

Üst Alt