Sergen Yalçın: "İstediğimiz transferleri yapamıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "İstediğimiz transferleri yapamıyoruz"

1599475430622.png

Beşiktaş TD Sergen Yalçın: "8-10 transfer yapmamız gerekiyor demiştim. Hala bu düşüncedeyim. Almamız gereken oyunculardan 4 tanesi kreatif olmalı. Diğer isimler alternatif olmalı ve bütçeye uygun olmalı..."

Sergen Yalçın: "Bütçe kısıtlamamız var. 2-3 sene önce 90-100 milyon euro olan bütçemiz şu anda 30-40 milyon euro. Buna uymamız gerekiyor. Bu yüzden istediğimiz transferleri yapamıyoruz..."

Sergen Yalçın: “Ben televizyondan yönetime mesaj vermem. Başkan ile oturup konuşuyoruz. Ben sadece isim veriyorum. Bütçeyi yönetim yapıyor.”

Sergen Yalçın: ''Sezonu üçüncü sırada bitirdik. Normalde Eylül ayında oynamamız gereken Şampiyonlar Ligi maçını, pandemi nedeniyle Ağustos ayında oynadık ve yeteri kadar hazırlanamadık.''

Sergen Yalçın: ''Turu geçebilir miydik? Evet, geçebilirdik. Ancak son iki hazırlık maçında iyi performans gösterdik.''

Sergen Yalçın: “Balotelli transferine onay vermedim. Kafamda soru işaretleri var. Ben istemiyorum dedim.”

Sergen Yalçın: "4-5 sene kontratlar var. Her istediğimizi değiştiremiyoruz, sabır gerekiyor. Yönetimimizle çalışıyoruz. Bu seneki oyuncuların bütçelerini biliyorsunuz, Anadolu'da ne paraya oynuyorlarsa hemen hemen o paraları teklif ettik."

Sergen Yalçın: "Genç oyuncu oynatmadığım söyleniyor ama sanırım bunları yazanlar, bu ülkede yaşamıyor. Kimleri oynattığımı bilmiyorlar."

Sergen Yalçın: "Şöyle bir şey de var: Burası paf takım değil, burası Beşiktaş. Her zaman hedefe oynarız. Gençler olacak, tecrübeliler olacak."

Sergen Yalçın: ''Cyle Larin'den çok memnunuz.''

Sergen Yalçın: "Sağ bekimiz yok, santrforumuz var ama az sayıda. 4-5 bölgede sıkıntımız var."

Sergen Yalçın: "Keşke Mohamed Elneny gitmeseydi, maliyeti yüksekti."

Sergen Yalçın: "Rıza hocaya göre Fatih Aksoy madem bu kadar iyi oyuncuydu Sivasspor neden bize teklif yapmadı?"

Sergen Yalçın: "Kaleci almayı kesinlikle düşünmüyoruz. Ersin ve Utku ile devam edeceğiz"

Sergen Yalçın: Gökhan Töre'yle ilgileniyoruz. Yeni Malatyaspor'la problemini çözerse kadroda görmek istiyorum.

Sergen Yalçın: Aboubakar listemizde bulunuyor ama ciddi bir sakatlık problemi var. Kalinic, Ze Luis ve Papiss Cisse listemizde yer alıyor.

Sergen Yalçın: "Quaresma geldi, önemli hizmetler verdi. Ben de zamanında geldim önemli hizmetler verdim. Bir gün futbol gider, oyuncuyu terk eder ve seviyeyi düşürmek zorunda kalırsınız. Quaresma çok önemli hizmetler verdi ve artık bitti."

Sergen Yalçın: ''Ndiaye bizim planlamamız arasında değil.''

Sergen Yalçın: "Josef, sıcak baktığım bir oyuncu. Şartlar uygun olursa düşünebiliriz."

Sergen Yalçın: Geçen sezon bittikten sonra, takımımızın yüzde 70'i takımdan ayrıldı, giden futbolcular Burak Yılmaz'ın haricinde bizim dışımızda oldu. Burak'ta kulübümüzü düşündüğü için böyle bir karar aldı.

Sergen Yalçın: "Necip kimsenin yapmadığı indirimi yaptı. Necip'ten başka indirim yapan oyuncu da yok. Kapasitesi sınırlı mı? Evet. Ama takımda böyle oyunculara ihtiyacımız var..."

Sergen Yalçın: "Sözleşmem sezon sonunda bitecek ama imza törenine 25 bin kişi gelmiş hocanın kontrat uzatmasına, kontratını düşünmesine gerek yok. Ben bu kulübün adamıyım. Beşiktaş camiası beni istediği sürece buradayım..."

Sergen Yalçın: "Rakiplerimizin güçlendiği doğru. Fenerbahçe fazla transfer yaptı. Trabzonspor, Başakşehir ve Galatasaray'ın zaten iyi bir kadrosu var. Baktığınız zaman onların gerisindeyiz. Dokuz, on oyuncu ayrıldı bizden. Bu sürpriz bir cümle değil, herkesin bildiği şeyler."

Sergen Yalçın: "N'Koudou'ya geçen sene kronik sakatlığı var dedim ama o ağzımdan çıktı. Aslında çok bilmiyorum yani kronik olmayabilir. Sürekli sakat olduğu için öyle dedim." (Gülerek)

Sergen Yalçın: "Adem Ljajic ve Vida planlarımızda varlar. Oyuncuların bütçeleri çok yüksek. Herhalde yönetim onlardan biraz indirim talep etti. İndirime cevap verirlerse iyi olur. Ama vermeyecekler galiba."

Üst Alt