Sergen Yalçın: "Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Korkmuyoruz!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Korkmuyoruz!"

1619641651353.png

Sergen Yalçın: "Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Korkmuyoruz!

Sergen Yalçın: "Bakıyoruz pozisyona, penaltı. Hakemi bekliyoruz, vermiyor. VAR'ı bekliyoruz, devreye girmiyor. Biz kiminle mücadele ediyoruz? Biz sahada zaten mücadelemizi veriyoruz."

Sergen Yalçın: "Hatayspor'u aradık, maçımızı bir gün sonraya almak için. Biz gece ancak eve döneceğiz."

Sergen Yalçın: "Ne olacak Hatayspor maçı 1 gün sonraya alınsa. Hatayspor küme mi düşecek? Ne iddiası var Hatayspor'un?"

Sergen Yalçın: "Maç bitiyor, bakıyorum Hatay'ın hocası bizim maçla ilgili açıklama yapıyor. Cumartesi şöyle olacak, böyle olacak... Göreceğiz ne olacağını."

Sergen Yalçın: "İçimde söylemek istediğim o kadar çok şey var ki, şu 4 hafta bitsin her şeyi açık açık söyleyeceğim."

Sergen Yalçın: "Zor şartlarda oyuncularım inanılmaz bir mücadele gösteriyor. Aslan gibi oynuyorlar, aslan gibi kazanıyorlar."

Sergen Yalçın: “Maşallah herkes kaybetmemizi bekliyor.”

Sergen Yalçın: “Şampiyonluk potasındayız, sakatlıklar var, o var, bu var, biz kazanıyoruz. Kimse bizim üstümüzden hesap yapmasın.”

Sergen Yalçın: "Kim geliyorsa gelsin, nasıl geliyorsa gelsin. Korkmuyoruz!

Sergen Yalçın: "Bakıyoruz pozisyona, penaltı. Hakemi bekliyoruz, vermiyor. VAR'ı bekliyoruz, devreye girmiyor. Biz kiminle mücadele ediyoruz? Biz sahada zaten mücadelemizi veriyoruz."

Sergen Yalçın: "Hatayspor'u aradık, maçımızı bir gün sonraya almak için. Biz gece ancak eve döneceğiz."

Sergen Yalçın: "Ne olacak Hatayspor maçı 1 gün sonraya alınsa. Hatayspor küme mi düşecek? Ne iddiası var Hatayspor'un?"

Sergen Yalçın: "Maç bitiyor, bakıyorum Hatay'ın hocası bizim maçla ilgili açıklama yapıyor. Cumartesi şöyle olacak, böyle olacak... Göreceğiz ne olacağını."

Sergen Yalçın: "İçimde söylemek istediğim o kadar çok şey var ki, şu 4 hafta bitsin her şeyi açık açık söyleyeceğim."

Sergen Yalçın: "Zor şartlarda oyuncularım inanılmaz bir mücadele gösteriyor. Aslan gibi oynuyorlar, aslan gibi kazanıyorlar."
Yawsak aslan biziz siz itsiniz

"Beşiktaş'ı hem analiz ederken hem de bizim nasıl oynamamız gerektiğini bu 3-4 günde çalışıp, hem oyuncularımızı dinlendirip hem oyun çalışmalarını yapıp inşallah Beşiktaş'a karşı da keyifli bir futbol sergilemek istiyoruz. Zor bir rakip, Türkiye'de bana göre bu sezonun genelinde neredeyse en iyi oynayan takımlardan biri. Biz de çıkacağız, orada cesur bir şekilde galibiyet için oynayacağız. Oraya savunma yapmaya değil, hücum yapmaya gideceğiz. Ben oyun anlayışımda en iyi savunma hücumdur diye düşünüyorum. Oyuncularıma da sürekli bunu iletmeye çalışıyorum. İnşallah orada da yine izleyicilere, taraftarlarımıza keyifli, güzel bir futbol sergiletiriz ve oradan iyi bir sonuçla yine Hatay'ımıza döneriz."

bu arada ömer erdogan'ın açıklamaları da bunlar. gayet düzgün konuşmuş övmüş bjk'yi, muhtemelen gelen bir soru üzerine söyledi bunları. sergen sırf takımını ateşlemek için ömer erdoğan'a sallıyor. kazanmak için her yol mübah bu atlara fısıldayan adam için

Feslegen gibi oturtmus fenerasyonu...Bupenza satisina fenerin kardes kulubu oldu hatay..Cok net hwrkes fener sampiyon olsun istiyo bunu da tek ceza almadan konusabilrn adam bizim hoca yarisini soylese 5 macla ihale açılırdı...
Konussun boyle hakemlere boyle serwfaiz fenrasyona boyle gecirsin hic gocunmam..Sergen de biliyo tabi kocun tum sercetini yatirdigini bu sene herkesi satin aldigini konussun da utansin serefszler yuz varsa.
Hafta ici top oynamayan fener pazar biz ts ile hafta ici oynqyip cumartesi feneeden once maca ciktik..Hele ankaragucu macindaki hakemler tum talihimizi tersine cevirdi olmayan penalti olmayan kirmizi kartla

Üst Alt