Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu


NTV'de Maç Toplantısı isimli programda Mustafa Doğan, Sergen Yalçın ve Ercan Taner, Galatasaray'ın Bucaspor maçı hakkında tartışırken Sergen Yalçın, Ercan Taner'in "Lorik Cana'nın oynamaması hakkında düşünceleriniz neler?" sorusuna şöyle cevap verdi;- Bana sorarsanız Bank Asya'da oynasa göze batmayacak bir futbolcu. F. Rijkaard'ın Cana'yı oynatmaması çok normal. Ben olsam bende oynatmam. Zaten sakat. Sakat olmayıp, oynasada bir şey değişmez zaten, oynadığında da birşey gösteremez. Mesela asla F. Ernst'den iyi bir oyuncu değil. Fabian Ernst'den falan 3-4 gömlek aşağıda olan bir futbolcu. Yabancı sınırlamasını böyle oyuncularla doldurmak çok büyük bir hata.
 
Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya FutbolcusuBirgün aleyhte birşey okumazsam dişimi kıracağım. :mad:
 
Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya FutbolcusuMustafa Sarp haddini bilerek oynuyor diğer oyuncularımız ona ayak uyduramıyor değil mi Sergen :asd:
 
Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu"Skor yorumcusu"(skor taraftarı gibi:p)2 gün sonra değişir ve Cana müthiş futbolcu der...:rolleyes:
 
Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya FutbolcusuDogru demis, suana kadar bi numarasini goremedik. Lazim olan bir oyuncuda degildi aslinda. Bize orta alan liberosu, yani top supurucu lazimdi. Cana tek hamlelik bir oyuncu. Bakalim bir kac haftaya kutunun icinden ne cikacak.
 
Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya FutbolcusuŞu herife spor yorumculuğu yaptırmak Türk insanının zekasına hakarettir.Ah 301. madde ah :(
 
Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya FutbolcusuDogru demis, suana kadar bi numarasini goremedik. Lazim olan bir oyuncuda degildi aslinda. Bize orta alan liberosu, yani top supurucu lazimdi. Cana tek hamlelik bir oyuncu. Bakalim bir kac haftaya kutunun icinden ne cikacak.Numarasını göremememiz onun Bank Asya oyuncusu olduğunu mu gösteriyor? Premier Lig'de oynamış bir adam yahu, beğenmeyen nedenlerini anlatır ama 2.lig topçusu demenin nesi doğru?
 
Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya FutbolcusuDogru demis, suana kadar bi numarasini goremedik. Lazim olan bir oyuncuda degildi aslinda. Bize orta alan liberosu, yani top supurucu lazimdi. Cana tek hamlelik bir oyuncu. Bakalim bir kac haftaya kutunun icinden ne cikacak.Sen bari yapma.Cana'ya ne kadar şans tanındı yeteri kadar da bunları konuşuyoruz.
 
Üst Alt