Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Şimdi x bakıyorsunuz :D

Adamın fix lafı cümleye başlamadan önce kullanmazsa Allah çarpar :D

Şimdi bakıyosunuzz :D :D :D

Rakibin maliyeti sizin 10'da 1'iniz :D :D

Olmaz :D :D

Cana iyidir ya da kötüdür süreç gösterecek. Fakat Cana'nın herkes Ernst tarzı bir ön libero olmadığını söylüyor o yüzden Cana tarzı bir ön libero transferi bence baştan yanlıştı. Ernst gibi sürekli gezen, çok iyi top kullanabilen tarzda bir ön libero lazımdı bize..

Cana iyidir ya da kötüdür süreç gösterecek. Fakat Cana'nın herkes Ernst tarzı bir ön libero olmadığını söylüyor o yüzden Cana tarzı bir ön libero transferi bence baştan yanlıştı. Ernst gibi sürekli gezen, çok iyi top kullanabilen tarzda bir ön libero lazımdı bize..

İnsanların çoğunluğa göre ABD aya çıkmadı.

Veya dünya yuvarlak değildi.

Lorik Cana çakılı oynayan bir defansif orta saha değildir. Ayrıca iyi top kullanabilen bir defansif orta sahadır.

Fabian Ernst'den de kalitelidir ayrıca. Kariyere ve neler yaptıklarına bakmak yeterli.

İnsanların çoğunluğa göre ABD aya çıkmadı.

Veya dünya yuvarlak değildi.

Lorik Cana çakılı oynayan bir defansif orta saha değildir. Ayrıca iyi top kullanabilen bir defansif orta sahadır.

Fabian Ernst'den de kalitelidir ayrıca. Kariyere ve neler yaptıklarına bakmak yeterli.

Cana iyidir ya da kötüdür demedim oynadığı futbolla zaman gösterecek dedim. Artı oynadığı maçlarda da hiç Ernst tarzı oynamıyordu direk kesici gibi oynuyordu. Ve oyunu onun kadar iyi kurduğunu da görmedim. Gene bu kriter değil, ilerki maçlarda performansı daha fazla gelişir, takıma uyum sağlar ve gerçek performansını hep birlikte görürüz Cana'nın. Orda dediklerim iyi ya da kötü olmasından daha ziyade Ernst tarzı bir ön libero olmaması ile alakalı idi.

Hatta Cana'yı sırf videolardan takip etmeyen çoğu insanda Cana'nın Ernst tarzı bir ön libero olmadığını söyledi. bu soruyu Cana'yı takip eden insanlara en az 3-4 defa sordum..Kesici özelliği vs. vs. Ernst'den daha iyi olabilir de Ernst niye bu kadar hafife alınıyor onu da anlamıyorum. Ernst'den daha iyi olmasın, onun kadar olsun bu benim için fazlasıyla yeterli olacaktır. Eğer onun kadar iyi oyun kuruyorsa, çakılı bir ön liberodan daha ziyade gezgin bir ön libero ise daha iyi bence. Bakalım zaman gösterecek Ernst tarzı mı değil mi , Ernst'den daha iyi mi ya da değil mi? Ama dediğim gibi ondan iyi olmasına gerek yok, onun kadar iyi ise benim için yeterli..

Kariyer açısından da Cana mı Ernst mi tartışmasında bir mod yazmıştı Ernst'in kariyerini şu şekilde :

Cana'yı küçümsemeyin diyenler, Ernst'i de küçümsemesin lütfen. Hamburger, Werder Bremen, Schalke 04 ve Almanya Milli Takımına toplam 24 kez seçilmiş bir oyuncudan bahsediyoruz.

rahat olun cana takimin cehresini bir anda degistirecek bir futbolcu

fazla kilolari vardi atmis gorunuyor

simdi tam takima girecek arda sakatlandi

ama bence FR bu macta 11 de oynatacak kewell yada pinoyu kesip

takimda tek top oynayan tek adam

diger top asigi adamlarimiz onu gorunce tek top oynamaya baslayacaklar

Üst Alt