Sergen Yalçın: "Transferde net olan bir şey yok. Planlama maalesef yok. Bekliyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "Transferde net olan bir şey yok. Planlama maalesef yok. Bekliyoruz"

Sergen Yalçın, koronavirüsü mağlup etti! - Tüm Spor Haber

Sergen Yalçın: "Transferde net olan bir şey yok. Planlama maalesef yok. Bekliyoruz."

Sergen Yalçın: "5 haftadır kazanıyoruz ama Hatay deplasmanı zor bir deplasman. Herkes bu tip maçlarda berabere kalabiliyor veya kaybedebiliyor. Bu bir puan, belki de sezon sonunda bizim işimize çok yarayacak."

Welinton'un derbide cezalı duruma düşmesi hakkında Sergen Yalçın: "O bölgede çok oyuncumuz var, fark etmez. Welinton oynamazsa, başkası oynar."
Sergen Yalçın: "Hatayspor'un 9 numaralı oyuncusu tam 4 defa kendini yere attı penaltı alma amacıyla. Saydım. Bunların hiçbirine penaltı vermedi çünkü dördü de sahteydi. Hiçbirinde ikinci sarı kartı da göstermedi."

Sergen Yalçın: "Derbiler önemlidir. Bundan önce de oynandı, sonra da oynanacak. Hazırlanacağız, çıkıp oynayacağız. Üstünde düşünecek çok fazla şey yok."

Sergen Yalçın: "Talisca diye sürekli konuşuyorsunuz. Nasıl alacağız? Kaç paraya oynadığını biliyor musunuz? Çok fazla gündeme getiriyorsunuz. Bir değişim zaten planlayamıyoruz. Transfer yapmak kolay değil. Biz de transfer yapmak istiyoruz. Her şey bizim istediğimiz gibi olmuyor."

karaktersiz..şu maçta bile hakeme laf atacak kadar şerefsizsin.Ama bundan öncede yaptığın için bu haltı normal karşılıyorum.

Her maçtan sonra çıkıp özellikle hakemlerden şikayet ediyor ki kendisinin kollanması göze batmasın
Kendi de biliyor hakemler kollamasa bu puanlar hayal
Ters algı yapmaya çalışıyor

"Hatayspor'un 9 numaralı oyuncusu tam 4 defa kendini yere attı penaltı alma amacıyla. Saydım. Bunların hiçbirine penaltı vermedi çünkü dördü de sahteydi. Hiçbirinde ikinci sarı kartı da göstermedi."

AYIP

Üst Alt