Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2018-2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nevzat köpeğinin haberlerine mi inanıyorsunuz? güzel kafa. Yabancı basın falan yazıyor ama hocamın ozanı satacağını düşünmüyorum. Ki satılmasında zaten.

Nevzat köpeğinin haberlerine mi inanıyorsunuz? güzel kafa. Yabancı basın falan yazıyor ama hocamın ozanı satacağını düşünmüyorum. Ki satılmasında zaten.

Yönetim transfer yapmak için satacak adam bulamazsa yada satacağı adamlardan gelecek parayla gerekli transferleri yapamayacaklarını düşünürlerse gözünün yaşına bakmaz satar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yönetim transfer yapmak için satacak adam bulamazsa yada satacağı adamlardan gelecek parayla gerekli transferleri yapamayacaklarını düşünürlerse gözünün yaşına bakmaz satar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sokarım öyle yönetime. Satılacak adamlar belli. Zaten topun ağzındalar. Tek bir hatalarında taraftar affetmez kaos başlar. Daha 18 yaşında ki çocuğu satmak beyinsizliktir.

Ozanı saglam bi forvetle takasta kullanalım . Örn origi ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

futbolcudan önce bize başkan lazım ve bu arkadaş aday olacakmış ne kadar doğru bilinmez kendisi rusyada inşşat sektöründe ve krasnodar ikinci başkanı vizyonlu bir şahsıyet

DtrF4SiWoAE6yG-.jpg

Krasnodar Kulübü İkinci Başkanı Bahattin Demirbilek, Galatasaray Kulübü'nde başkan adayı olmak istiyor. (Asist Analiz)

..

1e956c58cb8314f617d6fefea59f43cf.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 33311

Tam baskan olacak Adam.. Serveti felan 3 Milyar dollar, baglantilari manyak sekilde, Krasnodarin durumu ortada. 0 dan yari final/ final EL e goturduler.
Sadece stad yapimi bile yeter. Bizim Betonu adam eder.

Mason tipi var.
Bizim dinozorlar cengiz sonrasi aralarindan birisini ister haklisin maalesef

adam doğu felsefesini benimsemiş
2012-2013 devre arası gibi olacak

panik transferleri olacak bari kiralık alsalarda girmese bize

Ozan’ın yanın şöyle kallavi bir stoper aldınmı değerini ikiye katlar. Örnek Miranda veya Cahill. Forvete de en az iki transfer lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt