Sergio Ramos: "Messi'yi Real Madrid'e isterim. Hatta evimde bile kalabilir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Ramos: "Messi'yi Real Madrid'e isterim. Hatta evimde bile kalabilir"

RAMOS'UN AÇIKLAMALARI​

Real Madrid kaptanı Sergio Ramos kulübüyle yeni sözleşme imzalayıp imzalamayacağına, ezeli rakipleri Barcelona ve sık sık karşı karşıya geldiği Messi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

DİKKAT ÇEKEN SÖZLER​

Amazon Prime'da yayıblanan belgesel serisinde açıklamalarda bulunan Sergio Ramos büyük dikkat çeken sözler kullandı. Ramos'un açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

"YENİ SÖZLEŞME İSTERİM AMA..."​

"Real Madrid ile yeni sözleşme görüşmeleri kaldığı şekliyle sürüyor. Bir şeyler söylemek isterdim ama bir şey söyleyecek bir değişiklik henüz yok. Ben tabii ki burada devam etmek istiyorum"

"5 YIL DAHA EN ÜST DÜZEYDE OYNARIM"​

"En üst düzeyde 5 yıl daha oynayabileceğimi düşünüyorum. Eğer sakatlıklarım çok ağır olmazsa zihin olarak 5 yıl daha oynamaya hazırım"

"BARCELONA'DA ASLA OYNAMAM"​

"Barcelona için asla oynamayacağımı biliyorum. Ne yıllık 50 milyon, ne de 70 milyon euroya bunu yapmayacağım. Paranın satın alamayacağı bazı şeyler vardır. Bu imkansız bir şey"

"MESSI'Yİ REAL MADRID'E İSTERİM"​

"Messi'nin Real Madrid için oynamasını %100 isterim. Hatta böyle bir şey olursa yeni bir ev bulana kadar benim evimde bile kalabilir"

"RONALDO'NUN AYRILMASI HATAYDI"​

"Ben olsam Cristiano Ronaldo'nun gitmesine izin vermezdim. Çünkü Cristiano da Real Madrid de bu karardan dolayı kaybetti."

"TERCİHİM HAALAND"​

"Haaland ile Mbappe arasında seçim yapmak zorunda kalsam Haaland'ı seçerdim. Çünkü finansal olarak Haaland transferi daha mümkün görünüyor"

"2026 DÜNYA KUPASI HAYALİM VAR"​

"2026 Dünya Kupası'nda oynama hayalim var. 6 Dünya Kupası'nda oynayan ilk futbolcu olabilirim"

EN ZORLANDIĞI TAKIM...​

"Kariyerimde en çok zorlandığım rakibim Guardiola'nın Barcelona takımıydı"

Sergio Ramos: Messi has the right to decide his future; I don't know if  this way is the best - Football Espana

40 yaşında bize gelebilir, isterim.

38lik Pepe, Juve'ye adım attırmadı.

geride bekleyen takımda çakılı stoperi uzun vadeli değerlendirmemek lazım. pepe bizde olsa donk'un ayakları iyisi :)asd:) gibi bir şey olurdu muhtemel ki beşiktaş'ta olmuş hali de vardı. ramos tabi göründüğünden çok daha atlet bir eleman, çöküşü pepe kadar net olmayabilir. ama ramos-popescu filan gibi oyunu yalayıp yutan bir eleman değilse 32-33 yaş üstü stoperin bizim liglerin büyük takımları için ciddi sıkıntı potansiyelli olduğunu düşünüyorum.

geride bekleyen takımda çakılı stoperi uzun vadeli değerlendirmemek lazım. pepe bizde olsa donk'un ayakları iyisi :)asd:) gibi bir şey olurdu muhtemel ki beşiktaş'ta olmuş hali de vardı. ramos tabi göründüğünden çok daha atlet bir eleman, çöküşü pepe kadar net olmayabilir. ama ramos-popescu filan gibi oyunu yalayıp yutan bir eleman değilse 32-33 yaş üstü stoperin bizim liglerin büyük takımları için ciddi sıkıntı potansiyelli olduğunu düşünüyorum.
Orası öyle de Ramos pozisyon bilgisiyle bile fark yaratacak bir oyuncu. Pepe de bence kötü değildi Beşiktaş'ta, maaşını ödeyemediler diye ayrıldı zaten.

Orası öyle de Ramos pozisyon bilgisiyle bile fark yaratacak bir oyuncu. Pepe de bence kötü değildi Beşiktaş'ta, maaşını ödeyemediler diye ayrıldı zaten.

böyle pozisyon bilgisi iyi diyince aklımda hep meira sendromu oluşuyor. bizim takımlar o kadar dengesiz, dağınık ki sahada önde talisca-babel-cenk filan gibi o zamanın beşiktaş'ı gibi topu yutan bir hücum toplayamazsan her geri dönüşte bu pozisyon bilgisi yüksek ama tarz olarak hantal adamlar sıkıntı yaşar diye düşünüyorum. bunun tek ters tezi ujfa'ydı heralde. adamda hakikaten nasıl bir pozisyon bilgisi varsa 9 adamla önde oynamamıza, yanında semih gibi çömez bulunmasına karşın nerdeyse hiç maçayı bozdurmuyordu sahada. pepe'den bence öyle oyuncu olmaz ama ramos olabilir tabi. ama illa 32-33 yaş üstü stoper alacaksak sene sonu boşa çıkacak chiellini ustayı görmek isterim galatasaray'da. luyi'yle birlikte rakipler için gulyabani gibi bir ikili olurlardı.

Üst Alt