Sergio Ramos: "Pozisyon için suçluluk duymuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Ramos: "Pozisyon için suçluluk duymuyorum"

sei_14079301.jpg

Real Madrid Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'u 3-1 yenerek dev kupayı 3. kez üst üste kazanırken maçın ardından Sergio Ramos, takım arkadaşı Cristiano Ronaldo ile ilgili konuştu. Ramos, Ronaldo'nun Şampiyonlar Ligi finalinden sonra yaptığı yorumlar sonrasında geleceğini açıklığa kavuşturmaya çağırdı.

Sergio Ramos, “Ronaldo, geleceğini açıklığa kavuşturmak zorunda. Real Madrid'den daha iyi bir takım bulamaz. Bizim için önemli bir oyuncu. Artık karar vermeli" diye konuştu.

Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos, Şampiyonlar Ligi Finali'nde sakatladığı Mohammed Salah hakkında da konuştu ve "Kimse böyle bir şey olmasını istemezdi. Ancak suçluluk duymuyorum” diye konuştu.

"SALAH UMARIM HEMEN İYİLEŞİR"

Şampiyonlar Ligi Finali'nde Liverpool'un yıldızı Mohammed Salah'ı sakatlayan ve tepkileri üzerine çeken Real Madrid Kaptanı Sergio Ramos sosyal medyadan bir açıklama yaptı. "Futbol bazen en tatlı yüzünü, bazen en acı tarafını gösterir" diyen Ramos, “Her şeyden önce biz arkadaşız. Salah, umarım hemen iyileşirsin. Gelecek seni bekliyor Salah. Geçmiş olsun. Bu durum çok üzücü ama asla böyle bir şey olmasını istemezsiniz. Ancak pozisyon için suçluluk duymuyorum" dedi.

Futbol Arena

Dün herkes Salah'ı izlemek istiyordu (ben de dahil) bir de genel olarak liverpool'a karşı müthiş bir romantizm var bunun da etkisiyle adam şeytan ilan edildi. Aslında dünkü pozisyon sahalarda sık sık gördüğümüz bir şeydi, ama işte Salah'ın şanssız şekilde sakatlanması, oynadığı takımın liverpool olması, liverpool romantizmi sebebiyle kendiliğinden ortaya çıkan bir hikaye olması vs gibi çoğaltılabilecek sebeplerden ötürü olay anormal ajite edildi.

Evet Ramos çirkef bir futbolcu, evet Ramos zaman zaman rakibini sakatlamaya yönelik bilinçli/bilinçsiz hareketler yapan da bir futbolcu lakin ben dünkü pozisyondan ötürü kopartılan kıyameti abartılı buluyorum. Futbolda böyle şeyler bal gibi de var, Ramos bunları yapan ne ilk ne de son futbolcu.

Ramos gibi, Melo gibi futbolcuları seviyorum ben.

vahsi
Dün herkes Salah'ı izlemek istiyordu (ben de dahil) bir de genel olarak liverpool'a karşı müthiş bir romantizm var bunun da etkisiyle adam şeytan ilan edildi. Aslında dünkü pozisyon sahalarda sık sık gördüğümüz bir şeydi, ama işte Salah'ın şanssız şekilde sakatlanması, oynadığı takımın liverpool olması, liverpool romantizmi sebebiyle kendiliğinden ortaya çıkan bir hikaye olması vs gibi çoğaltılabilecek sebeplerden ötürü olay anormal ajite edildi.

Evet Ramos çirkef bir futbolcu, evet Ramos zaman zaman rakibini sakatlamaya yönelik bilinçli/bilinçsiz hareketler yapan da bir futbolcu lakin ben dünkü pozisyondan ötürü kopartılan kıyameti abartılı buluyorum. Futbolda böyle şeyler bal gibi de var, Ramos bunları yapan ne ilk ne de son futbolcu.

vahsi adam

Herkesin adaleti sasar Allah'in adaleti sasmaz

Elbet Birgun birileri buna haddini bildirecektir

Messi yillarca yerin dibine sokmustu zaten

var böyle dönemler ve hiçbir şey inşaat ama hızlı bir şekilde çok ANKET baş bilmeniz gerekir barcelona futbol kalitesinde bir modeldir

Diyorsun yani renkdaş

Salah : Sansa
Ramos : Ramsay

Fark ettiyseniz isimleri uyumlu..

neyse bu salah, takım arkadaşlarının seviyesine bakmadan, futbolun prensi olmak istemekteydi.. Bolton ( Madrid) kralı ramos buna göz koymuş, hiç terredüt etmeden de vucuduna sahip olarak salahı onu prensesi yapmıştır.

Şimdi ise Salah fanlari, ramosun bu yaptığını yakışıksız bulup ona kızdıyorlar..

Eğer salah biraz spor yapıp, omuz çalışsaydı o kadar basit hamlede sakatlanmazdı.. ne diyelim bir daha ki sefere :oops::oops:

Üst Alt