Cevap: sergio ramosDünya'nın en iyi sağbekidir. Dün yaptığı hareket kesinlikle kendisine yakışmadı ama o hala Real Madrid taraftarının gözünde çok değerlidir. Daha önceden başka bir vukuatı yolmadığı için çirkef demekte çok abes kaçıyor. Maçın verdiği çöküntüyle o hareketi yaptı zaten. Bu, karakter meselesi değil, Sergio Ramos'un sinirlerinin ne kadar yıprandığını gösterir.
 
Cevap: sergio ramosO pozisyonda Sergio Ramos'a cikan kirmizi kart haksizdir. Hareketi birkez daha izleyin. Ramos'un Messi'ye hic bir sekilde temasi yoktur. Messi Ramos'a arkadan kilit atiyor ve Ramos ayagini Messi'nin kilidinden kurtarmak isterken Messi kendini yere atiyor ve sanki Messi'ye faul yapilmis gibi bir goruntu ortaya cikiyor. Aksine asil darbeyi alan Ramos'un kendisidir. Ramos haksiz yere atilmasaydi belki mac donebilirdi.Hakem resmen maci Barca'ya hediye etmistir. Barca'nin gollerinin 3 tanesi zaten ofsaytti. Goruluyor ki boyle hakem hatalari sirf ulkemizde olmuyor. Ve sende hala bu yaziyi ciddi ciddi okuyorsun.
 
Cevap: sergio ramosO pozisyonda Sergio Ramos'a cikan kirmizi kart haksizdir. Hareketi birkez daha izleyin. Ramos'un Messi'ye hic bir sekilde temasi yoktur. Messi Ramos'a arkadan kilit atiyor ve Ramos ayagini Messi'nin kilidinden kurtarmak isterken Messi kendini yere atiyor ve sanki Messi'ye faul yapilmis gibi bir goruntu ortaya cikiyor. Aksine asil darbeyi alan Ramos'un kendisidir. Ramos haksiz yere atilmasaydi belki mac donebilirdi.Hakem resmen maci Barca'ya hediye etmistir. Barca'nin gollerinin 3 tanesi zaten ofsaytti. Goruluyor ki boyle hakem hatalari sirf ulkemizde olmuyor. Ve sende hala bu yaziyi ciddi ciddi okuyorsun.:asd:

Tam ne içtin diye soracaktım son cümleyi okudum :D
 
Cevap: sergio ramosXavi gibi bi beyefendi oyuncunun bile yüzünü iterek karaktersizliğinin had safhada olduğunu göstermiştir.
 
Cevap: sergio ramosYamulmuyorsam ;Sağ Bek, Stoper, Saç açık yahut orta sahanın sağında da oynayabilen bir değişik tiptir.
 
Üst Alt