Sergio Ramos'a Ölüm Tehdidi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Ramos'a Ölüm Tehdidi!

thumb (2).jpg

Liverpool ile oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde Muhammed Salah’ı çekerek yere düşüren ve Mısırlı yıldızı ‘kasten’ sakatlamakla suçlanan Real Madrid’in stoperi Sergio Ramos, ölüm tehditleri alıyor!
32 yaşındaki futbolcu, kendisine ve ailesine gelen tehditler üzerine telefon numarasını değiştirdi. Şimdi ise hukuki yollara başvurmaya hazırlanıyor.​
Mısır medyası da Ramos’u hedef alırken, bazı ülkelerin İspanya büyükelçiliklerinde protestolar düzenlenmesi olayın hâlâ etkisinin devam ettiğini gösteriyor.​

Sergio Ramos'a yapılan ölüm tehditlerini kınıyorum ve son derece yetersiz buluyorum AZZZZZZ BİLE YAPMIŞLAR.Umarım tehditlerini aksiyona koyarlar.İşinde gücünde efendi efendi topunu oynayan adamın,bir meslektaşının belki de hayatındaki en önemli anı çaldı umuyorum ondan da birşeyler gider.

Sevilladayken cok severdim ama realde kendini hem futbol olarak hemde karakter olarak cok bozdu..

Bu arada tehdit gerceklesirse, olusu bile bizde is yapar.

Hazırlık maçı falan olsa da Melo şunun bacağını eline verse...Oynadığı futbolun dörtte biri karakteri olsa unutulmayan oyuncular listesine girerdi..

Hicbi sey olmaz reis takma kafana. Talihsiz bi sakatlık ama abartılıyor pozisyonun en basında o da cekiyo ramosu en sonunda ramos da cekiyo dusunce talihsiz olay oldu. Salah uzerine bu kadar yuk yukleyince gorduk dunya kupasında. İyi sezon gecirdi ama bu sene oyle olacagını dusunmuyorum

Hicbi sey olmaz reis takma kafana. Talihsiz bi sakatlık ama abartılıyor pozisyonun en basında o da cekiyo ramosu en sonunda ramos da cekiyo dusunce talihsiz olay oldu. Salah uzerine bu kadar yuk yukleyince gorduk dunya kupasında. İyi sezon gecirdi ama bu sene oyle olacagını dusunmuyorum
Karius'a attığı dirsek de mi talihsizdi?

Yav geçin bunları Liverpool o sakatlık anına kadar eziyordu sahada sonra süt dökmüş kedi gibi oldular, neyse er ya da geç Ramos bu yaptığının bedelini ödeyecektir.

Üst Alt