# Sergio Romero - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sergio Romero

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sergio Romero

Sergio Romero ve ona denk bir yabancı kaleci çok iyi olur ama almunia gibiler için kontenjan harcanmaz

yabanci kontenjani unutunuz bence.Bize turk kaleci lazim ve boyle masa basi haberler gercekten keyfimi bozuyor!

Romero çok iyi bir kaleci.Ama kaleye kontenjan kullanmak mantıklı mı onu bilmem :)Ufuk'a güvenmek daha mantıklı geliyor bana nedense ...

Beyler Romero'yu hiç izlediniz mi?Adama kazma felan diyorsunuz.Romero'yu istemeyenler Casillas veya Buffon'u mu alacağımızı sanıyorlar?

Avrupa'da Ronaldo ve Messi lerle başa çıkabilmek için kaleciye yatırım yapmamız gerekiyor . Bize maç kurtaracak kaleci lazım

Bu kalecinin youtube'dan kurtardığı ve yediği gollerin bazılarını izledim. Özetlemek gerekirse:

1-Romero, çok çabuk bir kaleci. Birebirde kalesinden çabuk çıkarak pozisyonları engelleyebiliyor.

2-AZ'de 102 maça çıkmış. Bu da gösteriyor ki klübü tarafından benimsenmiş.

3-Zaman zaman uzaktan ve aşırtma golleri yiyebiliyor.

4-Boyu bir kaleci çok iyi. Yan toplarda riske girmiyor. Atletik yapısı iyi. Topları sektirdiği veya elinden kaçırıdığı çok nadir.

5-Yaşı 23 olduğundan biraz heyecanlı bir tip. Zaman zaman konsantre sorunu yaşayabiliyor. Ama yaşına göre çok maça çıkmış. Bu da tecrübe anlamında oldukça iyi denilebilir.

6-Arjantin milli takımının yeni kalecisi. (15 maça çıkmış).

7-Son olarak bizim "su topu" kalecilerinden çok çok kaliteli bir kaleci. Tahmini bonservisi 4m euro civarı olabilir.

Romeroyu alamayız nedenmi

Milli takım kalecisi

Genc

Takımı buyuk olasılıkla bu senede cl görcek

Niye gelsin?

Ayrıca bonservis bedeli en az 5 mn € dur biz böyle bi parayı tarihimizde kaleciye verdikmi? ben bilmiyorum

Şimdi hatırladım, bu arkadaş Dünya Kupasında Arjantin'in kalecisiydi. Toplam 4 maçını izledim, bu herif çok ağır bir kova.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt