# Sergio Romero - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sergio Romero

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sergio Romero

Şimdi hatırladım, bu arkadaş Dünya Kupasında Arjantin'in kalecisiydi. Toplam 4 maçını izledim, bu herif çok ağır bir kova.

Kardaş lafım sana değil yanlış anlama da, ona kova, buna kova.Ne etiket meraklısı adamlarız yahu :D Kalesinde ufuk,aykut olan takımın taraftarıyız hatırlatıyım. Cech falan alınamayacağına göre Romero iyidir.

Kardaş lafım sana değil yanlış anlama da, ona kova, buna kova.Ne etiket meraklısı adamlarız yahu :D Kalesinde ufuk,aykut olan takımın taraftarıyız hatırlatıyım. Cech falan alınamayacağına göre Romero iyidir.

Aykut ve Ufuk çok daha iyi kaleci bence Romero'dan. Kontenjan harcamaya değmez. Hata yapma oranı çok yüksek bir kaleci.

Romero'yu ben de pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Yabancı kontenjanlarımızdan birini kaleye harcayacaksak; yerlilerimizin çok iyi, alacağımız yabancı kalecinin de eldekilerden çok üstün olması lazım. Olaya bir de bu açıdan baksak, kale konusundaki tercihimizin daha isabetli olacağı kanısındayım.

Biri şu Tarkan denilen arkadaşa söyleyin, üslubuna bi zahmet dikkat etsin. Sözde 28 yaşında ama yorumları 14 yaşındaki ergenler gibi. İnsanların fikirlerine saygılı olmayı öğrensin.

Biri şu Tarkan denilen arkadaşa söylesin, üslubuna bi zahmet dikkat etsin. Sözde 28 yaşında ama yorumları 14 yaşındaki ergenler gibi. İnsanların fikirlerine saygılı olmayı öğrensin.

Bunu senin söylemen cok güzel olmus ahmet arkadas insanın kendi hatalarını görüp geliştirmesi güzel bişey tebrik ederim:)

bknz Higuain kazmadır.

bu adamdan hicbirsey olmaz aykut bile bundan iyidir, ben hollandada yasiyorum ve az'in maclarinin cogunu takip etmisimdir bu adam tam bir kova, oyle arjantin milli takiminin kalecisi olduguna bakmayin .. adamlar franco'yu mi koyacaklar kaleye, baska kalecileri yokki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt