Serhat Akın Yeni Bir Youtube Sansasyonu Olur mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Akın Yeni Bir Youtube Sansasyonu Olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sneijder kariyer olarak Alex'e on basar.
Şampiyonlar ligi hemde Interle, dünya kupası finali.
Italya şampiyonu Ispanya şampiyonu.
Say say bitmez.
Bu başarıları elde ederken hep kilit bir oyuncu olması özellikle Inter ve milli takımda.

Alex desen fenerden başka kariyeri yok. Milli takımda bile ön eleme ve bir kaç dandik hazırlık maçına çıkmış.

Şikeyle kazanılmış şampiyonluklar 10 dandik penaltıyla kazanılmış gol krallığı ve yan top kornerden asist kasma. O duran topları nasıl kazanıldığını herkes biliyor.
Istersen Arenada ilk derbi yenilgimize bak.
Bize faul vermiyor dönen top aynı hareket fener lehine faul çalıyor ve Kralex bir asist daha yapmış oluyor.
Aziz başkan bunu kovarken gözünün yaşına bakmadı çünkü keramet Alex'te olmadığını biliyordu.
O dönemler Batalla fenerde oynasa aynı katkıyı verirdi.
O yüzden benim için Alex'i anca Batalla ile kıyaslayabilirim.

Gscimbom Mobile

O attığı gollerin hepsini şikeyle attıysal helal ne diyelim

İşte bahsettiğim fanatiklik buydu.Serhatın da bu kafada olmasına şaşırmıyorum o yüzden

Nutspor'dan ayrılan S.A ,

“Youtube’da en çok izlenen yorumcu benim. 2 programa 180 bin lira teklif edenler var. Hakkımı daha fazla yedirmeye niyetim yok” dediği öğrenildi.

Bu adamı niye izliyor millet?

Bu adam futbolcuyken ne kadar antipatikse yorumcuyken bir o kadar keyifli bence. Antipatik gelmiyor bana. Fenerbahçe yorumlamadığı sürece Sergen gibi goygoyu da güzel yapıyor.

Bu adam futbolcuyken ne kadar antipatikse yorumcuyken bir o kadar keyifli bence. Antipatik gelmiyor bana. Fenerbahçe yorumlamadığı sürece Sergen gibi goygoyu da güzel yapıyor.
Ta ki Fenerbahçe yarışa girene kadarmış. Olabilecek en toksik hale bürünmüş bu sezon. kurdukları kanalı da kapamışlar gördüğüm kadarıyla. Serdar Ali de böyleydi. Fener yarışta değilse ortam normalse mizahi dille yayıncılık yapardı. İşler kızışınca en holigan o olurdu. Serhat da duygularının esiri olmuş buradan toplaması zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt