Serhat Hacıpaşalıoğlu'nun Eurovision Şarkısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Hacıpaşalıoğlu'nun Eurovision Şarkısı

Beğenmedim Seratçım.

9442.jpg

Leonard Cohen'e benziyor herifin sesi ama şarkı leş.

Son düzenleme:
Ahmet Serhat Hacıpaşalıoğlu (d. 24 Ekim 1964, İstanbul) veya tanınan adıyla Serhat, Türk şarkıcı, yapımcı ve sunucu.

İstanbul'da doğup büyüyen Serhat, 1994 yılında End Productions adlı şirketi kurarak yapımcılık kariyerine başladı. Aynı yıl, TRT'de yayınlanan ve Amerikan bilgi yarışması Jeopardy!'nin Türkiye uyarlaması olan Riziko!'nun yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başladı. 1997'de, "Rüya-Ben Bir Daha" adlı ilk single'ını yayınlayarak müzik kariyerine başladı. Diğer sunuculuk ve yapımcılık çalışmalarının yanı sıra müzik kariyerine devam etti ve 2004'te "Total Disguise" (Viktor Lazlo ile düet), 2006'da "Chocolate Flavour", 2008'de "I Was So Lonely", "No No Never (Moscow-Istanbul)" ve "Ya + Ti" ("Total Disguise"ın Rusça sürümü, her üçü de Tamara Gverdtsiteli ile düet), 2014'te ise "Je M'Adore" piyasaya sürüldü. Serhat, Stockholm'de gerçekleştirilecek 2016 Eurovision Şarkı Yarışması'nda San Marino'yu temsil edecektir.

Yinede Hadise'den iyidir...

Yaz akşamları deniz kenarında , sevgilinle buzlu kahve içerken iyi gider

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cok begendim... Gayet erotik, ve derin duygular uyandirma potansiyalina sahip bir sarki... Cok kaliteli bir muzisyen...

Bu sarkiyi begendim diyenler var ya la :D

Bu adamin kim oldugu belli degil San Marino'nun mahalle sanatcilarindan herhalde. Ayrica sarki soylerken aksani cok belli oluyor yani hic yakismamis bir mucize olmazsa yarismada sonuncu sirada yer alacaktir.

gözündeki tek mercek, kafasındaki minik kemerler, klibin sonunda gözünden akan (yansıyan)meteor baya baya post apokaliptik,bilim kurgu falan yapmış reiz.

Üst Alt