Serhat Ulueren: "Ses kayıtlarını dinledim, şike var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Ulueren: "Ses kayıtlarını dinledim, şike var"

Sporx.com

Türk futbolunda darbe etkisi yaratan şike ve teşvik operasyonu hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Birçok spor adamının farklı iddialar ortaya attığı günlerde ünlü spor programı sunucusu Serhat Ulueren Boxer dergisine açıklamalarda bulundu.

Ulueren iddiaları ile ilgili olarak "Bu organize bir suç. Bireysel demek çılgınlık olur . Gazetelerde çıkan şeylerin çoğu doğru. Aziz Yıldırım üç yıl şampiyonluk sözünü verdi. Bana kalırsa her yıl şike olmuştur. Fakat bu kadar organize değildir. Burada çok başlı bir sistem var bir lider ve yönlendirdiği bir takım kişiler var" dedi.

Öte yandan üzerinde gizlilik kararı bulunan ses kayıtlarının kendisine geldiğini söyleyen Ulueren, "Bana tapeler (kasetler kayıtları) geldi. Dinledim. Gizlilik diye bir şey kalmadı federasyona belgeler gittikten sonra bence gizlilik tamamen ortadan kalktı. Gazeteciler belli bir şekilde ulaşıyor, bu tapeler zaten gizliliğin adı var sadece ...Gizliliği yok "ifadelerini kullandı.

Cevap: Serhat Ulueren: "Ses kayıtlarını dinledim, şike var"

La nasil ses kayitlariysa her kes dinliyor, bir federasyon dinleyemiyor. :D

Bu süreç bir kez daha göstermiştirki Galatasaray Türkiyenin en büyüğüdür.Bu büyüklüğün en büyük sebebide 550 yıllık kültür birikiminin kendisine verdiği müthiş özgüven ve özeleştiri yeteneğidir.Galatasaray bünyesinde yanlış yapanı affetmez ve derhal kapının önüne koyar.Arkadaş beni dışarıdan sev bi zahmet uzayıver bünyemden deyiverir bir çırpıda.fener bunu asla yapamaz.Onun içinde Galatasarayın büyüklüğüne asla erişemez.Benim Galatasaraya aidiyet duygumun tavan olduğu an cemal nalga olayından sonra resmi siteye konulan yazıyı okuduğum andır.Böyle müthiş bir özeleştiriyi ancak Galatasaray yapabilir.Gerektiğinde kendinide acımasızca eleştirir ve gereğini yapar.fener bu son olaylarda göstermiştirki böyle bir yeteneğe asla sahip değildir.bildiği tek şey körü körüne kendini savunma olmadı kendini acındırma oda olmadı ama sizde şunu şunu yaptınız diyerek komikliğin zirvelerine tırmanmaktır.Galatasaray Türkiyenin en büyüğüdür.Bu açık kesin net.Altmış sene önce Dolmabahçenin iki direk tabir edilen yerini zorbela doldurabilirkende bu böyleydi.Bugün peşine milyonlarca seveni takılmışkende bu böyle.

Boxer dergisine açıklamada bulunmuş. :asd:

boxer_86_29072011152640.jpg

Federasyona da gönderin bu kayıtları :lol:

Neyseki sadece röportaj yapmış Boxer dergisi ile. Düşünsenize Sehat Uulueren'in boxer dergisine soyunduğunu?

Malum kişi; ''Ses kayıtları delil değildir. Bildiğiniz gibi Görevimiz Tehlike 3 filmin de Tom Cruise'da boğazına ses çipi takmış ve sesini değiştirmiştir. Bu da öyle bir komplo. En büyük Fenerbahçe tamam mı?'' :(

[video=dailymotion;xjrfg2]https://www.dailymotion.com/video/xjrfg2_trt-fenerbahce-kume-duyerse-ne-olur_news[/video]

Üst Alt