Serie A 17/18 H:27 | Napoli 2-4 Roma | MS | 3 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 17/18 H:27 | Napoli 2-4 Roma | MS | 3 Mart | Tivibu Spor 2

Mesajın özellikle son bölümü. Ayrıca, maçı stadyumdan izlemeyen birinin o çarpmayı hemen süzmesi pek mümkün değil. Spikerler bile muhteşem gol diye yanıldılar ve devre arası çarptığını dile getirdiler. Devre arasında tam üç açıdan tekrarını gösterdiler ve bunların sadece birinde, kale arkası kamerasından çarptığı net görülüyor, diğer iki açıdan tekrarı bile yanıltıcı.
. Ust seviye bir oyuncu olmak istiyorsa kesinlikle sag ayagini gelistirmeli . Salah kadar seri Robben kadar teknik olmadigini dusunursek tek numarasinin sagdan gelip sola cekip vurmak olmamasi gerekiyor . Mesajin son bolumu buydu . Bunun neresine katilmiyorsunuz ? Sag ayagini gelistirirse bu gol attigi pozisyondaki gibi sola cekip vurmak yerine sag ayagini da tehdit olarak kullanabilir boylece zaman kaybetmez ve o defans oyuncusu o topa mudehale edemez . Acikcasi nereden izliyorusunuz bilmiyorum benim izledigim yerde tekrarda direkt gosterdi her golu genelde 3-4 acidan gosterirler zaten . Ve carptigi net belli oluyordu . Ve yanlis anlamayin spikeleri felan da bilmem ama az cok futbol izleyen biri o tarz bir yon degistirmede yuzde 90 carptigindan suphe eder . Muhtemelen spikerlerin anonsu sizi yaniltmis olmali :) .

Çarptı diyenlerle iddalaşmak garip olmuş. Topu kapattığı yönü de geçtim çıkış ve düşüş bile bunu gösteriyor.

Kimse özelinde de demedim böyle şeylere çok takıyorsun, senin görüşüne her zıt yoruma takılmana gerek yok.
Takıldığım dan değil, altı üstü bir gol. Sadece bazen öyle yorumlar geliyor ki, insan açıklama zorunluluğu hissediyor.

Takıldığım dan değil, altı üstü bir gol. Sadece bazen öyle yorumlar geliyor ki, insan açıklama zorunluluğu hissediyor.
Takılıyorsun. Bak bunu iyi niyetli olarak söylüyorum. Üzerine alınıyorsun bazı şeyleri mesela benim yazdığımın tersine ne yorumlar geliyor çoğu zaman sallamıyorum bile.

Mesela 10 kişi üzerine alınmalı benim söylediğimi ancak sadece sen açıklama gereği duydun.

trübündeki napoliliyi görünce üzüldüm.şampiyon olursunuz lan,juventus deplasmanından 1 puan yeter.üzülmeyin.

. Ust seviye bir oyuncu olmak istiyorsa kesinlikle sag ayagini gelistirmeli . Salah kadar seri Robben kadar teknik olmadigini dusunursek tek numarasinin sagdan gelip sola cekip vurmak olmamasi gerekiyor . Mesajin son bolumu buydu . Bunun neresine katilmiyorsunuz ? Sag ayagini gelistirirse bu gol attigi pozisyondaki gibi sola cekip vurmak yerine sag ayagini da tehdit olarak kullanabilir boylece zaman kaybetmez ve o defans oyuncusu o topa mudehale edemez . Acikcasi nereden izliyorusunuz bilmiyorum benim izledigim yerde tekrarda direkt gosterdi her golu genelde 3-4 acidan gosterirler zaten . Ve carptigi net belli oluyordu . Ve yanlis anlamayin spikeleri felan da bilmem ama az cok futbol izleyen biri o tarz bir yon degistirmede yuzde 90 carptigindan suphe eder . Muhtemelen spikerlerin anonsu sizi yaniltmis olmali :) .
Yok benim katılmadığım bölüm sadece sağdan sola çekip bölümü idi. Çünkü tek özelliğinin bu olmadığını düşünüyorum, yaptığı koşular akıllıca. Bunun yanında defansif oyuna katılmak için bayağa çaba veriyor.

Sadece spikerin değil, o an tekrarını izleyememem beni yanılttı. Bunun üzerine bazı yorumları görünce şaşırdım, sonuçta sadece bir göz yanılgısı.

0oQbl6cI.jpg

daha 25 yasında imiş lan bu.bigün bizim kalecimiz olsa keşke...ama burdan liverpool-real madrid falan yapar

Son düzenleme:
Takılıyorsun. Bak bunu iyi niyetli olarak söylüyorum. Üzerine alınıyorsun bazı şeyleri mesela benim yazdığımın tersine ne yorumlar geliyor çoğu zaman sallamıyorum bile.

Mesela 10 kişi üzerine alınmalı benim söylediğimi ancak sadece sen açıklama gereği duydun.
Peki, bu eleştirini dikkate alacağım. Ama niyetim gerçekten iddialașmak veya takıntı yapıp can sıkmak değil idi. Sadece yanılanlardan biri olarak sebebini açıklamak istedim.

Napoli bugün şampiyonluğu verdi gibi. Bu fikrim puan farkı ile alakalı değil, rakibin kazanması bayağa etkilemiş gibi duruyor adamları. Çok basit hatalar yaptılar ve iyi şansları çok kolay harcadılar.

Böylesi yarışlarda sakin kalmanın önemli olduğunu düşünüyorum ve bu konuda Juventus daha tecrübeli.

Son düzenleme:
Üst Alt