Serie A 18/19 H:29 | Udinese 2-0 Genoa | MS | 30 Mart | beIN Sports 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serie A 18/19 H:29 | Udinese 2-0 Genoa | MS | 30 Mart | beIN Sports 3

Yenişemez bu kekolar.
Prand50 hocamizin deplasmanda tek galibiyeti Empoli'ye karsi. Lig sonuncusu Chievo ve düsmesi kuvvetle muhtemel Bologna'ya bile anca beraberlik alabilmis. Tudor'un bu ilk maci. Epey bir sakat oyuncu görünüyor orta sahada eski Antalyali Sandro oynayacaktir. Savunmanin bel kemigi zaten Bursa'dan gelen Ekong.

Genoa sahasinda Juve'yi Pandev'in de gol attigi macta gecen 2-0 yendi ama CL dönüsü Juve o maci iplemedi. Referans kabul etmek mümkün olmayacaktir.

Transferde tam 35 milyon euro zarar eden Udinese'nin yine Tudor'a kalmasi ortada bir basarisizlik oldugunu gösteriyor. Genoa ise transferde 20 milyon euro kar etmis.

Teknik direktörün yeni olmasi sebebiyle ilk yari 0, ikinci yari 1 seklinde risk alinabilir..

Bu konudaki evsiz kopek bu ikisinden iyi hoca.

Genoa ara öncesi Juve'ye ilk mağlubiyetini tattırmıştı. Udinese ise Tudor ile ilk maçında.

Benim favorim elbette Udinese olacak. Tudor hocam bu sene artık çıkışa geçmeli.

Bu adami begeniyor musunuz? Ben sadece ozetlerden bile kendisine tutulmus haldeyim de adam istisnasiz her mac her pozisyonu %99luk gol sansi olarak lanse ediyor sanki cok onemli bir detaymis gibi bu bir heyecanla ve bu veriye surekli hangi hesapla ulasiyor o da ayri merak konusu.
Maça heyecan katıyo.Bi zamanlar Gs Tv kanalında çalıştığı için belirtmiştim.Koray,Pandev,Prandelli,Tudor falan derken Galatasaray derbisi gibi bi kadro var..

Üst Alt