Serie A Maçlar Başlığı - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Falcao'ya verdiğimiz parayı buna verseydik belki bugün Uefa'da final hayaller kuruyor olurduk.
Zlatan bize gelmezdi daha dogrusu Turkiye'yi tercih etmezdi. Bunun aciklamalarini bir kaf defa denk gelmistim ve Turkiye, Rusya gibi ulkelerde futbol oynamam demisti. Bence gelse bile bir tek Zlatan ile final hayalleri yine epey uzak bir ihtimal olurdu cunku hala orta sahada ve ofansif kanatlarda skora direk etki edecek oyuncu eksigimiz var.

Zlatan bize gelmezdi daha dogrusu Turkiye'yi tercih etmezdi. Bunun aciklamalarini bir kaf defa denk gelmistim ve Turkiye, Rusya gibi ulkelerde futbol oynamam demisti. Bence gelse bile bir tek Zlatan ile final hayalleri yine epey uzak bir ihtimal olurdu cunku hala orta sahada ve ofansif kanatlarda skora direk etki edecek oyuncu eksigimiz var.

o yuzden mi mlse gitti

Orası öyle ama Zlatan bambaşka bir adam yav. Sadece kendi atmıyor, yanındaki adamların performansını da çok yükseltiyor. Benim Falcao'dan en azından Türkiye sınırlarında yapmasını beklediğim her şeyi 20 yıldır Barca hariç tüm takımlarında yapıyor adam. Karizması, liderliği ve gerektiğinde fark yaratan çirkefliği işin bambaşka boyutu zaten. Ben 40 yaşında da olsa 1 sene Galatasaray formasıyla izlemek isterim kendisini. Vidal gibi hep içimde ukte kalan ve ''bir futbolcudan fazlası'' olan elemanlardan biri.

Üst Alt