serkan is my girl - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

serkan is my girl

Cevap: Serkan Is My Girl

5293.gif

:asd::asd::asd::asd::asd:

Bu hareketi yaparken öldüm be. :2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1:

Kazanilan bir maçta veya önemli bir transferden sonra muhakkak kullanacagim bu gifi.

Arkadaki zenci bebe de fena :asd:

Bu yazın hiti olur.

En iyi çıkış yapan şarkıcı; Tolga.

En iyi dansçı; arkadaki zenci bebe.

Dikkatli dinlerseniz "Serkan is my girl" degil, "Serkan ist mein Girl" dedigini farkederseniz

Adem reis tesekkürler. Sana benden bir adet gif :

5293.gif

Paylaşmak için girdim baya geç kalmışım.Üşenmedim mp3 yaptım telefonuma attım paso dinliyorum, Allah sonumu hayır etsin. :)

kelimeler yetmiyor nefretimi kusmaya,çok doldum bu şerefsize.iki gündür belli periyodik aralıklarla videoyu açıp seyrediyorum ve gerçekten neyi amaçladığını anlamak için çok çabalıyorum,başaramıyorum sevgili dostlar.bu little bastardın ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.serkan is your girl anladık tamam da niye 2,5 dakika boyunca moron gibi bunu tekrarlıyorsun.hiç bir sevimliliğin yok,yaşının vermiş olduğu bişey de olabilir ilerleyen senelerde insana benzeyebilirsin ama videoda gördüğüm kadarıyla insandan bi önceki formdasın.tamam sakinim. :(

mal fbliler bunu bize uydururak twitterda trending topic yapmışlardı,basket maçından sonra

Üst Alt