serkan is my girl - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

serkan is my girl

Cevap: Serkan Is My Girl

kelimeler yetmiyor nefretimi kusmaya,çok doldum bu şerefsize.iki gündür belli periyodik aralıklarla videoyu açıp seyrediyorum ve gerçekten neyi amaçladığını anlamak için çok çabalıyorum,başaramıyorum sevgili dostlar.bu little bastardın ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.serkan is your girl anladık tamam da niye 2,5 dakika boyunca moron gibi bunu tekrarlıyorsun.hiç bir sevimliliğin yok,yaşının vermiş olduğu bişey de olabilir ilerleyen senelerde insana benzeyebilirsin ama videoda gördüğüm kadarıyla insandan bi önceki formdasın.tamam sakinim. :(

Bunu görünce yada duyunca sinirlenen nefret kusan bir ben varım sanıyordum.

Ben bir star ışığı gördüm.

Diğer çalışmalarını da değerlendirmek lazım, Tolga'ya sponsor olabilirim.

Vay yine hoplatmışsınız la bu konuyu , şimdi yine zenci çocuğa bakıp bakıp katlanıcağım :asd:

Tahminim bu cocuk arkadaslari tarafindan dislanan ve dalga gecilen bir cocuk . Gerek degisik yapisidan dolayi gerekse dis gorunusu belki gozlukleriden dolayi vs . Arkadaki kucuk cocuklar arkadaslik yaptigi cocuklar bile olabilir yasitlari disladigi icin belki de dislayanlarin ele basi Serkan adli bir cocuk o da hirsindan dolayi boyle sacma bir video yapmis olabilir . Problemli bir cocuk olabilir dalga gecmek cok bana gore degil sonucta yazik farkinda bile degil buyuk ihtimal kendinin .

[video=youtube;AQ_qFsyJJLs]https://www.youtube.com/watch?v=AQ_qFsyJJLs&feature=related[/video]

Tolga Atv deki Çek Bakalım a katılmış.İzleyin de Serkan ın da kim olduğunu öğrenin.:asd:

Moderators of this Forum

Kadir Safa KARAKAŞ

Enes Sever

Necati Şen

Emrah Arslantürk

Emre Saykal

Gökhan Ecer

Arda Deniz

Erkam Evlice

Özgür Kızılaslan

Salih YILMAZ