GSC Haber - Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı Açıklandı

Cok muhim detaylar ve muspet gelismeler gozlemledigimi belirtiyorum

B5f2M1-CQAEzqfI.png

Ibra korkusu basti heralde yoksa bu adimi genel kurula yakin yapmazlardi

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

kulüp için iyi, yatırımcıdan paraları alıcaklar. şirket kurtulacak.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi durum şu. Yatırımcılar ellerindeki lotu tutmak için ekstra para ödeyecekler ödemezlerse lot sayıları düşecek. Hisseler zaten çakıldı millet bayağı sövecektir.

~~~Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür~~~

İnsan gerçekten hayret ediyor, bizim yönetim bu yazıyı nasıl yazmış merak ettim epey terim falan var belli ki işinin ehli birileri yazmış, bizim yönetimin bu gibi işleri becerebildiğini bilmiyordum açıkçası.

Hayırlara vesile olur umarım, şahsen sıcak hissediyorum iyi bir şey gibi geldi bana.
Sıcak mı hissediyon abi biraz açar mısın mavi mi diyosun yani ?

tapatalk

Şimdi durum şu. Yatırımcılar ellerindeki lotu tutmak için ekstra para ödeyecekler ödemezlerse lot sayıları düşecek. Hisseler zaten çakıldı millet bayağı sövecektir.

~~~Burada yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür~~~
Aynı mevzu Aysal'ın sermaye arttırımı girişiminde de olmuştu ve etik değil diye bir medya algısı yaratıp köstek olmuşlardı. Hatta bazı Spk yetkilileri görevden alınmıştı diye hatırlıyorum. Burnuma pis kokular geliyor yine bakalım ne olacak.

Şimdi arttırıma gidildiğinde kişiler üzerindeki hisse düşüyor aradaki fark satın alınmazsa kulübe mı yansıyor o pay da?
Mantıken böyle olmalı.

tapatalk

Aynı mevzu Aysal'ın sermaye arttırımı girişiminde de olmuştu ve etik değil diye bir medya algısı yaratıp köstek olmuşlardı. Hatta bazı Spk yetkilileri görevden alınmıştı diye hatırlıyorum. Burnuma pis kokular geliyor yine bakalım ne olacak.

Büyük resmi gören Erman bey'i tebrik edelim arkadaşlar. Mümkünse like ile onore edelim.

Aysalin ilk arttırım kabul gormustu yanlış hatırlamıyorsam sonrakine taş koydular.
Bu kadar saçma paralar harcanıp borcu hemen hemen aynı bırakmasinin sebebi de bu olmalı.

tapatalk

Üst Alt