Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"


fft1mm1218852.jpgSarı-kırmızılı takımda bir dönemde performansıyla taraftarların en sevdiği isimler arasında yer alan ve Frank Rijkaard'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Servet Çetin, kendisine güvenilen ortamlarda başarılı olabileceğini söyledi.Basın toplantısına medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Servet, "Ben Galatasaray’a ilk geldiğim zaman da söylemiştim, bana güvenilen yerde başarılı olurum. Eğer takımım benden fayda elde etmek istiyorsa, yöneticisi ve hocası bana güven duymalı. Bu her futbolcu için geçerlidir. Güven olursa, performans yükselir. Bana güvenin olduğu her ortamda başarılı olacağımı düşünüyorum" diye konuştu.Ankaragücü maçıyla ilgili olarak, "Fenerbahçe maçı, bu maçtan öncede çok önemliydi ama artık daha fazla önem kazandı. Fenerbahçe derbisi bizim için bir çıkış noktası haline geldi" ifadelerini kullanırken, sözlerini şöyle sürdürdü:"Böylesi mağlubiyetlerden sonra moral bozmamak mümkün değil ama takım halinde bu maçı unutmak istiyoruz. İnşallah Fenerbahçe derbisine kadar bu moral bozukluğunu üzerimizden atarız. Gelinen nokta bizim için sıkıntılı bir durum. Bundan gereken dersleri çıkaracağız."Sarı-kırmızılı futbolcu Mustafa Sarp ise Beşiktaş ve lider Bursaspor’un puan kaybettiği haftada çok önemli bir karşılaşmayı kaybettiklerini vurgulayarak, "Fenerbahçe derbisine daha moralli gidebilecekken, 4 gol yiyerek mağlup olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Ama unutmak zorundayız. Şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var. Hiçbir maç oynanmadan, kağıt üzerinde belli olmaz. Çok önemli bir maç olacak" şeklinde konuştu."Bana güvenilen yerde başarılı olurum" - www.fanatik.com.tr
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Lan buna Mourinho gelse ayaklarına kapansa sana güveniyorum lütfen oyna dese kapasitesi ne ki ne oynayacak ?
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Kazandığın her kuruş haram olsun...Fatih Terim gelecek kurtulacağız diyorsunuz ya diyelim ki Terim geldi siz o hataları yapın Rijkaard gibi insanı mumla ararsınız mumla...
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Ekmek yedigin yere biraz saygin olsaydi keske. Futbolcu olarak yeteneksiz, kim kesfettiyse artik ama az yurekli adam sanirdim. Servete ve ona eslik edenlere yaziklar olsun.
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Yine vurun abalıya. Bu adam ilk sezonunda kale gibiydi sahada. Geçilmezdi. Her topu rakipten çalabiliyordu. İkinci sezonunda da iyiydi. 8 milyon euro verildiğinde çoğu kişi gitmesin diyordu. Rijkaard geldikten sonra herkesi bitirdiği gibi bunu da bitirdi. Ha gelecek sezon için takımın vazgeçilmezlerinden olmalı mıdır. Hayır ama yedek için düşünülebilecek birisidir. İyi bir hocayla başarılı da olacaktır..
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Şu andan itibaren, Servet'i Galatasaray oyuncusu olarak görmüyorum tabi bundan sonrada...
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Yine vurun abalıya. Bu adam ilk sezonunda kale gibiydi sahada. Geçilmezdi. Her topu rakipten çalabiliyordu. İkinci sezonunda da iyiydi. 8 milyon euro verildiğinde çoğu kişi gitmesin diyordu. Rijkaard geldikten sonra herkesi bitirdiği gibi bunu da bitirdi. Ha gelecek sezon için takımın vazgeçilmezlerinden olmalı mıdır. Hayır ama yedek için düşünülebilecek birisidir. İyi bir hocayla başarılı da olacaktır..yedek servetmi:)

sakami bu

pimi hic icine sokulmamis bomba gibi birsey:)
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Sarı-kırmızılı futbolcu Mustafa Sarp ise Beşiktaş ve lider Bursaspor’un puan kaybettiği haftada çok önemli bir karşılaşmayı kaybettiklerini vurgulayarak, "Fenerbahçe derbisine daha moralli gidebilecekken, 4 gol yiyerek mağlup olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Ama unutmak zorundayız. Şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var. Hiçbir maç oynanmadan, kağıt üzerinde belli olmaz. Çok önemli bir maç olacak" şeklinde konuştu.Orta sahada beklerken, boş koşular yaparken, mevkini unutup takım zor nefes alırken birşeyler yapma ihtiyacı duyduğunda morale ihtiyacın olacak evet.! Yaparsın bir hipnoz topu kapmak yerine geçer gider diğerleri gibi. Sonra çıkarsın yine sıkılmadan mağlup olmanın üzüntüsü içerisindeyiz'lere başlarsın.!
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Yine vurun abalıya. Bu adam ilk sezonunda kale gibiydi sahada. Geçilmezdi. Her topu rakipten çalabiliyordu. İkinci sezonunda da iyiydi. 8 milyon euro verildiğinde çoğu kişi gitmesin diyordu. Rijkaard geldikten sonra herkesi bitirdiği gibi bunu da bitirdi. Ha gelecek sezon için takımın vazgeçilmezlerinden olmalı mıdır. Hayır ama yedek için düşünülebilecek birisidir. İyi bir hocayla başarılı da olacaktır..Afedersin ama babayı kapı gibiydi. Al seyret tüm maçları. Song perişan oldu arkasını toparlamaktan.Meira gelince, Servet'in arkasını Song gibi temizleyemeyince kalede sıkıntı yaşadık.Gökhan Zan'da bunu yapamayınca yine perişan olduk.Neill geldi, toparladık. Maçlarda Neill, Servet'in arkasını toparlamaktan perişan oluyor bu sefer.Avrupa Kupası'nda ki Milli Takım maçları örnek vermek için uçuk noktadır. Çünkü orada sahaya çıkılan duygu, hırs, psikolojik durum tarif edilemez.Tıpkı Kurtuluş Savaşı'nda, komutanın bir bilmemkaç kiloluk top'u o an ki duygularla yerden kaldırabilmesi gibi.
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Yine vurun abalıya. Bu adam ilk sezonunda kale gibiydi sahada. Geçilmezdi. Her topu rakipten çalabiliyordu. İkinci sezonunda da iyiydi. 8 milyon euro verildiğinde çoğu kişi gitmesin diyordu. Rijkaard geldikten sonra herkesi bitirdiği gibi bunu da bitirdi. Ha gelecek sezon için takımın vazgeçilmezlerinden olmalı mıdır. Hayır ama yedek için düşünülebilecek birisidir. İyi bir hocayla başarılı da olacaktır..Tamam ilk sezon iyiydi ve sonraki sezon 8 milyon verdiler diye hayatımız boyunca oynatacağız. Bu adam hayatı boyunca en fazla 1-1,5 yıl üst düzey oynadı. Kesinlikle gönderilmesi gereken oyuncularun başlarına yazarım.
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Afedersin ama babayı kapı gibiydi. Al seyret tüm maçları. Song perişan oldu arkasını toparlamaktan.Meira gelince, Servet'in arkasını Song gibi temizleyemeyince kalede sıkıntı yaşadık.Gökhan Zan'da bunu yapamayınca yine perişan olduk.Neill geldi, toparladık. Maçlarda Neill, Servet'in arkasını toparlamaktan perişan oluyor bu sefer.Avrupa Kupası'nda ki Milli Takım maçları örnek vermek için uçuk noktadır. Çünkü orada sahaya çıkılan duygu, hırs, psikolojik durum tarif edilemez.Tıpkı Kurtuluş Savaşı'nda, komutanın bir bilmemkaç kiloluk top'u o an ki duygularla yerden kaldırabilmesi gibi.Song'un en kötü sezonuydu (Bir Song fanatiği olarak söylüyorum). Hatta ikinci yarıda Song yoktu Emre Güngör oynadı hep ve muhteşem bir ikiliydi Emre-Servet ikilisi. Ali Sami Yen'deki fb maçını hatırlayın adım attırmadılar hiç kimseye. Hakkını yemeyin adamın ilk sezon harikaydı. İkinci sezon vasat üstüydü. Son iki sezonda kötü gitti ama bunda tek suçlu kendisi değildir..
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Rijkaard yüzünden performansı düşmüşmüş.Resmen milliyetçilik yapıyorsunuz yahu boş boş.Bu adam yeteneksizdi hala öyle.Yerden oynaması istenince yeteneksizliği daha da belli oluyor tek farkı bu.Rijkaard'a giydireceğim diye komik oluyorsunuz.
 
Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"Oyuncu güveni tribünden almaz Servet...

Tribüne güven verir...

Profesyonelsen eğer!
 
Üst Alt