Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Cevap: Servet Çetin: "Bana güvenilen yerde başarılı olurum"

Emrah onu bunu geç abi. :) Sen lütfen şunları söyle.

Bir futbolcu olmak için ne gerekir? Bak "futbolculuk" diyorum.

Top tekniği, pas yeteneği, oyun zekâsı, pozisyon bilgisi, basit oynama yetisi vs.

Hangisi var Servet'te?

Pardon fizik var. Gitsin güreşçi olsun o zaman. :)

Bak böyle stoperlerimiz yok. Bir tane var o da Neill. Defans hattımızda "futbolcu" olan tek isim Neill. Geri kalan herkes ingilizce bilmeden ingilizce öğretmenliği yapan insanlar.

Bir insanın arkasından iş çevirmek ne kadar etik bir davranış, onu sormak lazım Servet'e.

Adam açık açık ihanet ediyor.İki sene önceki Kocaeli maçındada böyle oldu.Siz halen sorun Rijkaard diyor bu yerli guruhu koruyorsanız denecek söz yok.

Forma falan alıyoruz ya para verip. O verdiğim para haram olsun. Bağırıyoruz, yırtınıyoruz, üzülüyoruz ya. O hakkımda haram olsun.

Önce kalesini savunan bir takımda Servet iyi oynar, defansını orta sahaya çekip önde basan takımda Servet'în foyası meydana çıkar. Bunu hala anlamak istemeyen insanlar var. Sivas ile Feldkamp'ın Galatasarayına Servet'i gene koy gene süper oynar ama Daum'un 4-2-4'üne koy yine rezil kepaze olur, bugünkü Galatasaray'da da her zaman dökülür.

İşin saha kısmında herkes insandır herkesin hatası vardır affı da vardır ama insanlık adamlık olmayınca o iş olmaz. Bugün hocam bana güvenmiyor diyor ya bir Allah kulu da çıkıp "e sende kendine güvendirecek ne yaptın Skibbe zamanından beri?" demiyor...

Önce kalesini savunan bir takımda Servet iyi oynar, defansını orta sahaya çekip önde basan takımda Servet'în foyası meydana çıkar. Bunu hala anlamak istemeyen insanlar var. Sivas ile Feldkamp'ın Galatasarayına Servet'i gene koy gene süper oynar ama Daum'un 4-2-4'üne koy yine rezil kepaze olur, bugünkü Galatasaray'da da her zaman dökülür.

İşin saha kısmında herkes insandır herkesin hatası vardır affı da vardır ama insanlık adamlık olmayınca o iş olmaz. Bugün hocam bana güvenmiyor diyor ya bir Allah kulu da çıkıp "e sende kendine güvendirecek ne yaptın Skibbe zamanından beri?" demiyor...

Umarım yönetim de bunların farkına varır artık. 2 senedir aynı şeyleri söylemekten yorulduk.

Tamam Servet haksız diyelim. Kazma diyelim. Adam değil diyelim. Diğer futbolculardan 1 tane örnek versenize bana Rijkaard geldikten sonra futbolculuğu 3 iken 4'e çıkmış bir futbolcu. Var mı kendini geliştiren bir oyuncu. Az biraz Sabri. Onun dışında herkes 1,5 sene önceki halinden daha geride ya da o günkü performansında. Tüm futbolcular mı kabahatli de onları geliştiremeyen onlara değer katamayan bir tane bile oyuncu kazandıramayan Rijkaard haklı..

Sen sorumluluk alma daha, sucunu inkar et. Bir sen haklisin, bir de senin ahlaksiz yandaslarin. Seni hala bu takimda tutanlar utansin.

Tamam Servet haksız diyelim. Kazma diyelim. Adam değil diyelim. Diğer futbolculardan 1 tane örnek versenize bana Rijkaard geldikten sonra futbolculuğu 3 iken 4'e çıkmış bir futbolcu. Var mı kendini geliştiren bir oyuncu. Az biraz Sabri. Onun dışında herkes 1,5 sene önceki halinden daha geride ya da o günkü performansında. Tüm futbolcular mı kabahatli de onları geliştiremeyen onlara değer katamayan bir tane bile oyuncu kazandıramayan Rijkaard haklı..

Oyuncuda potansiyel varsa, profesyonellik varsa çıkış yakalar.

Xavi bugün Xavi ise, bu Rijkaard sayesinde. Onu bu mevkiye yerleştiren, oynatan ve Barcelona'da bugün Busqest'e yapılan muammele kendisine yapılırken, kendisini bu hale getirdi.

Ama bunda Xavi'nin müthiş potansiyeli ve çalışkanlığı çok büyük etki.

Mustafa Sarp basamak mı atlayacak? Ayhan? Servet? Vs...

Gittikçe performans düşüşüne geçmeleri çok normal. Milan örneğin, ne Pirlo, ne Gattuso, ne Ronaldinho, ne Nesta. Eskisi gibiler mi? Hayır.

Yaşlanıyorlar, bu kadar basit.

Arda disinda son 5 yilda elle tutulur bir oyuncu cikaramayan Türk futbolunda sasirilmamasi gereken bir tablo. Sen oyuncularda öyle bir azim, istek görüyormusun ki? Anadolu'dan üc büyüklere gelip de kendini gelistiren kac oyuncu sayabilirsin ki bana? Ya da alt yapidan A takima yükseldikten ciddi anlamda üstüne koyan kac adam var? Aydin Yilmaz yeterince sans bulmuyor mu? Emre Colak, Rijkaard cok üstünde durmasina ragmen niye hala gelistiremedi fizigini? Servet, Hakan, Sarp zaten kapagi atmis bu takima ne diye calissinlar ki daha? Her oyuncu kendi gelisiminden sorumludur. Gerets bir röportajinda, Sabri'ye duran toplarini gelistirmesi icin nerdeyse yalvardiklarini söylemisti, idmandan 1 saat önce gel beraber calisalim demisler. Sabri ciddiye almamis, gülüp gecmis. Tüm Türk oyuncularinin zihniyeti böyle, hatta Türk insaninin. Bunun icin de Rijkaard'i suclayin siz.. Oyuncular da öyle yapiyordur, oturuyorlardir kaba etlerinin üstünde, Rijkaard beni gelistirsin diye bekliyorlardir. Xavi, Iniesta, Messi'yi gelistirdi ya, bizi hayli hayli gelistirir.

baros ve sabri cok gelistirdi futbolunu

serkanda iyi yolda

hatta aydin bile su an pinodan iyi

Oyuncuda potansiyel varsa, profesyonellik varsa çıkış yakalar.

Xavi bugün Xavi ise, bu Rijkaard sayesinde. Onu bu mevkiye yerleştiren, oynatan ve Barcelona'da bugün Busqest'e yapılan muammele kendisine yapılırken, kendisini bu hale getirdi.

Ama bunda Xavi'nin müthiş potansiyeli ve çalışkanlığı çok büyük etki.

Mustafa Sarp basamak mı atlayacak? Ayhan? Servet? Vs...

Gittikçe performans düşüşüne geçmeleri çok normal. Milan örneğin, ne Pirlo, ne Gattuso, ne Ronaldinho, ne Nesta. Eskisi gibiler mi? Hayır.

Yaşlanıyorlar, bu kadar basit.

Hala Barcelona'dan nağmeler. Rijkaard değil midir Etoo ile Ronaldinho ile polemikler yaşayan. Onlar neden es geçiliyor. Henry-Etoo-Ronaldinho-Messi-Deco-Iniesta-Xavi-Krkiç-Dos Santos hücum hattıyla Real Madrid'in 18 puan gerisinde kaldı Barcelona. Hem de şimdiki gibi fazla yıldızı olmayan Real Madrid'e karşı Schusterli Madrid'e karşı..

Bu adam sabotaj yaptığını itiraf edecek kadar salaksa nasıl organize edebilmiş o işleri merak ettim...

hain-traitor-2008.jpg

Sana güvenmek mümkün mü lan :D

Kendini izlese kendini kadro dışı bırakır :D

Servet'i tanımadan önce yalnızca C-4'ün bomba olduğunu sanıyordum,insan olarakta türevleri varmış..

Tabi hemen Servet hain ilan edilsin.Yok oyuncular hoca seçiyomuş yok sabote ediyolarmış.Bu kadar büyük bir saçmalık görmedim.Madem Serveti beğenmiyorsun sabote ettiğini düşünüyorsun Ali Turanı oynat.Geçiniz efendim bu zırvalıkları.Misimovic dün rezildi Sabote etti takımı diyen var mı ? Saçma sapalak konuşmakta 1.siniz.Bu rezillikten herkes sorumludur önce Rijkaard gönderilir.Sene sonunda 1-2 oyuncu.Seneye de yönetim.İş bu kadar basit..

Üst Alt