# Servet Çetin | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Servet Çetin | Transfer Haberleri

Cevap: # Servet Çetin | Transfer Dedikoduları

Kimine göre milli takım stoperi, bana göre ligde 14. olan takımın omurgasının en zayıf halkası.

Kimine göre milli takım stoperi, bana göre ligde 14. olan takımın omurgasının en zayıf halkası.

Bana görede 2 yıl önce şampiyon olan takımın en iyi oyuncusu.Avrupa klüplerine göre kaliteli stoper.

Drogbaya görede harika stoper.Lucas neill ilk geldiğinde servet gibi dünyanın önemli stoperlerinden biriyle oynayacağım için mutluyum tanınan bir stoper dedi

10 milyon vermiş olsalar düşünmeden satardık emin ol. Keita'yı zarar etmemek için satan yönetim vardı başımızda. :asd:

Servet anca Stoke City'de oynar zaten. Zira Stoke City'de futbol oynamıyor, sahada güreş tutuyorlar.

Bir zamanlar Hakan Balta Cristiano Ronaldo'yu kitliyordu şimdiki haline bak.

Doğru bir noktaya işaret ettin.Bu adamların tamamı neden kapasitesini sahaya yansıtamadı?Servet,balta,baros,kewell,elano,cana hep oyuncular mı suçlu?Bu adamların iyi performans vermesini engelleyici nedenler var

he evet butun futbolcular 10 sene boyunca ayni performansi gostermiyorsa bir sorun vardir:)

Doğru bir noktaya işaret ettin.Bu adamların tamamı neden kapasitesini sahaya yansıtamadı?Servet,balta,baros,kewell,elano,cana hep oyuncular mı suçlu?Bu adamların iyi performans vermesini engelleyici nedenler var

Mesela sigara (Hakan Balta) mesela yedek kalmayı yediremeyen Servet'in huzursuzluk çıkarması vs vs.

Bana görede 2 yıl önce şampiyon olan takımın en iyi oyuncusu.Avrupa klüplerine göre kaliteli stoper.

Drogbaya görede harika stoper.Lucas neill ilk geldiğinde servet gibi dünyanın önemli stoperlerinden biriyle oynayacağım için mutluyum tanınan bir stoper dedi

Bunlardan bana ne? Arada bir Marseille'nın maclarını ac ve Suleymane Diawarayı izle. Italya Serie B'yi izle. Hic birini yapamıyosan eger Song-Tomas ikilisini hatırla. Nasıl macın 85 dakikasını 8 oyuncuyla rakip sahada geciren takımın arkada kus ucurtmayıp sampiyon olmasını sagladıklarını hatırla. Topcu izlemeye izlemeye körelmis bir cogunuz.

Stoke City teknik patronu Tony Pulis'in G.Saray-Trabzonspor karşılaşmasını tribünden izlemesinin ardından gündeme gelen Servet Çetin iddiaları erken çürüdü.

Sporx'e özel açıklamalarda bulunan Servet Çetin'in menajeri Mithat Halis, 'Stoke City'nin hocası Servet'i mi izlemeye geldi?' sorumuza, "Hayır. Pulis'in bu genel yaptığı bir takip, izleme. Servet'e talip değiller. Olacaklarını da sanmıyorum. Çünkü o kulüp Servet'in bütçesini kaldırabilecek bir kulüp değil. Servet'in birkaç ciddi talibi var ama bunlar içinde Stoke City kesinlikle yok" cevabını verdi.

he evet butun futbolcular 10 sene boyunca ayni performansi gostermiyorsa bir sorun vardir:)

Hepsi birden mi düştü?Yeni gelen oyuncular neden iyi performans veremiyor?

Formu düşenler:Servet,balta,arda,kewell,baros,ayhan,barış,topal

Kariyerli olupta iyi oynayamayanlar:Elano,Misimovic,Cana,Jo,Meira,De santics

Hepsi mi tesadüf?Bu gün kötü oynayan arda,cana,servet,balta başka takıma gitseler eminimki eskisi gibi iyi oynayacaktır.Asılsoru neden galatasarayda hiç bir oyuncunun tam verimle oynamadığıdır

Bazı futbol cahilleri Drogba Serveti beğeniyormuş diyor ulan Servet ile Drogba hayatında bildiğim kadarıyla 1 kez maç yaptı beğense ne beğenmese ne işte yönetimde sizin gibi adamlardan oluştugu icin takım 14. sırada.

Üst Alt