Servet gidiyor mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Servet gidiyor mu?

Arkadaşlarımız için kafa basmıyo felan böyle tabirler kullanmasan iyi olur bence onlarda kendi fikirlerini ortaya atıyolar sonuçta...

fikir önce mantıklı ossun ama dimi.yazmak için yazsılmaz.sattın kimi koyucn yerine?semihle servetin stoper pozsiyonda oynaması aynı şeymi? 5maç semih yüzünden kaybedip şampiyonluktan olunca burdaki yazan iyiki satmışızmı dicek?

bak bi daha yazim anlaşılır olssun.

Türkiyede 11 yabancı ile sahaya cıkılmaz.

5 tane yerli olcak yani. bizde kim var. servet, topal, balta, arda, uğur uçar

bunlardan birini sattııın anda yerine yerli koyacan.yabancı koyamassın.mesela topalı sattın o zaman yerine barıs veya ayhan oynar diosan sat topalı.yada aurelioyu al yerine yerli olrak.ama olmaz diosan satmican ozaman. topali sattın ben murat ceylanı alırım diosan.ozaman karşılaştırma yapcan. topal 8 milyon avro.ceylan en az 5-6 milyon avro. 2 milyon avro icin degermi bi de topalın yaptığı görevi ceylan yaparmi.bunları düşüncen. eğer takım zayıflıyosa o zaman satmican.ama takim zayiflamiyosa o zaman tamam sat gitsin.

aynsisi hakan balta. deyelim 6 milyonavro gelditeklif. köybaşı doldururmu. doldurmazmı. ona bakcan. takım zayıflar diosan satmican. köybaşı veya alpaslan bişekilde doldurur demek yanlış.

biz niye transfer yapıyoz? takım güçlensin diye.e o zaman takimi zayiflatcak işler yapmicaz en basta

fikir önce mantıklı ossun ama dimi.yazmak için yazsılmaz.sattın kimi koyucn yerine?semihle servetin stoper pozsiyonda oynaması aynı şeymi? 5maç semih yüzünden kaybedip şampiyonluktan olunca burdaki yazan iyiki satmışızmı dicek?

bunlardan birini sattııın anda yerine yerli koyacan.yabancı koyamassın.mesela topalı sattın o zaman yerine barıs veya ayhan oynar diosan sat topalı.yada aurelioyu al yerine yerli olrak.ama olmaz diosan satmican ozaman. topali sattın ben murat ceylanı alırım diosan.ozaman karşılaştırma yapcan. topal 8 milyon avro.ceylan en az 5-6 milyon avro. 2 milyon avro icin degermi bi de topalın yaptığı görevi ceylan yaparmi.bunları düşüncen. eğer takım zayıflıyosa o zaman satmican.ama takim zayiflamiyosa o zaman tamam sat gitsin.

aynsisi hakan balta. deyelim 6 milyonavro gelditeklif. köybaşı doldururmu. doldurmazmı. ona bakcan. takım zayıflar diosan satmican. köybaşı veya alpaslan bişekilde doldurur demek yanlış.

biz niye transfer yapıyoz? takım güçlensin diye.e o zaman takimi zayiflatcak işler yapmicaz en basta

Bende seninle aynı düşünceler içindeyim ama kimseye hakaret etmeden fikirlerimi yazıyorum neyse konumuz Servet!!!

İlköğretim 1.sınıf öğrencileri gibi yazmayalım arkadaşlar,biraz daha özen gösterelim imla kurallarına!

ya olm neyi satıyonuz yaaaa. kalkın şu FMin önünden. satınca orda yerine adam koyuyon burda ne yapacan 11 yabancıla mı sahaya çıkcan. azcık gafanız çalışsın ya.

semih gelsin 2 maç kötü oynayınca ne dicen?

olm önce servet kadar iyi birini yetiştirirsin veya onun kadar iyi birini yerli olrak transfer edersin ondan sonra satarsın adamı.

bu ne... servete teklif geldi sat. memet topala geldi...sat... ardaya geldi....sat

yerine onun gibini koyamassan neye satıyon kime satıyon...

azcık hava alın hava. fm oynamıyonuz burda.

Temelinde hemfikir olabileceğim bir yazı ama Türkçe 'mize biraz daha dikkat etmenizi rica etmek durumundayım.

Ben oynucam sanki stoperde kimi monte edicez oraya yabancı 2 tane alırsak ileride kimi kullanıcaz yapmayın arkadaşlar sınırlamayı unutmayın kalede zaten bir tane var 2 de defansa kullandık mı 3 tane kalıyo geriye biraz mantıklı düşünelim.

Şu sürekli FM'den bahseden arkadaşın yaş grubuna veriyorum yaklaşımını. Zaten her önüne geleni sat diye bir yaklaşım olamaz. O zaman takımın iskeletinin bozulacağı bir gerçek. Öte yandan adamı 1-2 milyona alıp 2-3 sene sonra 7-8'e satabiliyorsan elbette satacaksın. O zaman transfer de yapmayalım sadece alt yapıdan gelenlerle oynayalım. Futbolcuya da yapışılmaz ki.... Önemli olan 1-2 milyona hep adam bulabilip sonra onu daha iyi fiyatlara satabilmek. Servet Sivas'ta kalsaydı örneğin kim Sivas'a adı geçen fiyatı verirdi?

7M€ Servet için tam bir servet.Servet'in gitmesini istemeyenlerin unuttuğu bir şey var,seneye Servet elimizde patlayacak ve zarara gireceğiz.Çünkü Servet'in vüxudu çöktü bize daha fazla katkısı olmaz.İyi para veren varken satmak mantıklı.

O paradan daha aza Servet'ten daha iyisi bulunur.Yanıda da Semih'i koyarsın olur biter...

Semih i koyarız yanına ne kadar basit geliyor size avrupada başarı istiyorsak elimizdeki kıymetli oyuncuları en azından bu sene tutmalıyız.

Servet'in değerini bizde biliyoruz ancak bu yaşta bir oyuncu için 8m kaçırmamak lazım.

kesinlikle katılıyorum bu yaşta bu paraya kaçırmamak gerek..

Ayrıca yeri doldurulmayacak futbolcu yoktur. Servet giderse Eren gelir bi başkası gelir..

Hem biz paf takımdan futbolcu çıksın oynatalaım istemiyormuyuz. Servet oluğu sürece semih ilk 11 de düzenli nasıl oynayacak Hakan Balta varken alparslan keza.. 1-2 Hazırlık maçıyla , bazı maçlarda 5-10 dakka oynayarak ne tecrübe kazanır ne de güven.. Madem paf tan futbolcu oynasın istiyoruz bu tür oyuncu satışları yapılması gerekir.. Sadeve dönüşümü iyi ayarlamak kaydıyla.. Bu sene serveti ardayı topalı h.baltayı hepsini bir satarsak o zaman bir çöküş yaşanır..

Ben 1 futbolcu satıldı diye çöküş yaşanacağını sanmıyorum:)

Yani servet bu paraya satılabilir..

Paraya ihtiyacı olmayan manu c.ronaldoyu satıyor bizim paraya ihtiyacımız var takım zayıflar futbolcu satılmaz diyoruz.. bunuda anlamak mümkün değil..

Ben Rijkaard ın kesinlikle Servet i bırakacağına inanmıyorum takımda tutacaktır, yönetimden bunu talep edecektir

Servet yollanıp Bir Yabancı birde Eren güngor u alacaklarsa teklifte 8-10m euro ise olabilir...

hala yazıyosunuz ama ornek yok. ornek kadro yapin bakayım.ama 7 yabancı olmasın!!!

ha birde erenin fiyatını yazın ve servetten gelecek para ile ne kadar kazanır onu yazın.

not: ben isviçrede doğdum büyüdüm bazen hızlı yazıyorum türkçe tam yok kusura bakmayın.

bunu bile 6 kere yazdım sildim.benim için zor oluyor.

ya olm neyi satıyonuz yaaaa. kalkın şu FMin önünden. satınca orda yerine adam koyuyon burda ne yapacan 11 yabancıla mı sahaya çıkcan. azcık gafanız çalışsın ya.

semih gelsin 2 maç kötü oynayınca ne dicen?

olm önce servet kadar iyi birini yetiştirirsin veya onun kadar iyi birini yerli olrak transfer edersin ondan sonra satarsın adamı.

bu ne... servete teklif geldi sat. memet topala geldi...sat... ardaya geldi....sat

yerine onun gibini koyamassan neye satıyon kime satıyon...

azcık hava alın hava. fm oynamıyonuz burda.

Kendin galiba cok oynuyorsun FM adli oyunu. Hayal dünyasindan cikiniz lütfen.

Dicen nedir allah askina? Türkce'yi bari kirletme.

Sana hayal dünyasinda basarilar dilerim. Servet yeri dolmayacak bir oyuncu degil, M.Topal'da öyle.

hala yazıyosunuz ama ornek yok. ornek kadro yapin bakayım.ama 7 yabancı olmasın!!!

ha birde erenin fiyatını yazın ve servetten gelecek para ile ne kadar kazanır onu yazın.

not: ben isviçrede doğdum büyüdüm bazen hızlı yazıyorum türkçe tam yok kusura bakmayın.

bunu bile 6 kere yazdım sildim.benim için zor oluyor.

tamamda hleb ne oldu alican?

Servet çok ağır bu yüzden çok gol yedik. 2008/09 1. yarı ligin en iyi takımı seçildiğimiz dönem bile bu nedenle çok gol yemiştik. En önemli neden ağır Servet ve ağır Meira'nın gereksiz ileriye çıkışlarıdır. Fb döneminde Servet farklı değildi yoksa bırakmazlardı. Topal ve Servet satılabilir Galatasaray birşey kaybetmez. Mühim olan yeni genç yerli oyuncular bulup onları takıma kazandırmaktır. Servet ve Topal'ın yurtdışına gitmeyeceklerine emin olabilirsiniz. Sadece menejerler reklam yapıyorlar.

Servet'i normalde beğenmezdim. Ancak sakatlanınca değerini anladım. Takım onsuz olmaz, satılması gibi birşeyde söz konusu olamaz. Takımın en önemli adamlarından biridir. Kesinlikle satılamaz.

Üst Alt