Servet Neden Yok? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Neden Yok?

Cevap: Servet Neden Yok?

Rijkaard Servet'i kovdu!

34054.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard Servet Çetin'i idmandan kovup Karabükspor kadrosundan da çıkardı.

Servet'in Karabük maçı kadrosunda yer almamasının nedeni ise Rijkaard'la antrenmanda yaşadığı tartışma oldu.

Yaşanan gerginliğin üzerine Servet'i idmandan kovan Hollandalı teknik adam, deneyimli savunma oyuncusunu Karabükspor kadrosundan da çıkardı.

Florya'da buz gibi bir hava estiren olayın ardından yöneticilerin araya girmesi ise sonucu değiştirmedi. Hem Rijkaard'ın hem de Servet'in bu olayın ardından ne gibi bir karar alacağı henüz bilinmezliğini koruyor.

Rijkaard Servet'i kovdu! haberi | Haber Aktüel - Son Sürat Haber, haber, haberler

Rijkaard serveti yedek takımda denemiş Servette bunun üzerine Rijkaard'la konuşmuş neden yedek takımda oynuyorum diye sonra aralarında tartışma yaşanmış. Ntvspor.

Serveti'in Çarşamba günü yapılan antrenmanda Rijkaard ile kavga ettiği ve bu yüzden kadroya alınmadığı iddia edildi.

Ntvspor

Özgür Buzbaş;

- Dün akşam ki antremanda, as takım ile yedek takım arası çift kale maç yaptıran F. Rijkaard, Servet Çetin'i yedek takımda oynattı. Servet Çetin bundan dolayı rahatsızlık duyunca, F. Rijkaard ile konuşmaya karar verdi. Tartışma yaşanınca Frank Rijkaard, Servet'i antremandan kovdu.

Bu ne ya.Çocuk mu kovuyo bu adam.Kendi sonunu hazırlıyor yeminle.Servet 2-3 maçtır normal düzeyine gelmişti.Neill'den bile diri gözüküyordu.Baros yok,servet yok.

Servet son maçlarda gayet iyiydi toparlanmıştı niye Rijkaard'la bu kadar anlaşamıyorlar anlamıyorum en iyi olduğu dönemde bile bu sorunlar çıkıyorsa aralarında ayrılık daha hayırlı gözüküyor.

Rijkaard'ın gönderin dediklerini göndermezlerse adam da böyle kova kova gönderecek herhalde. Elano ülkesinde Servet kadro dışı...

Daha ne olup ne bittiğini Servet'in ne dediğini Rijkaard'la aralarında ne geçtiğini bilmiyoruz. Rijkaard veya Servet kafadan haklıdır diyemeyiz. Ama her ikisi içinde tam 4 maç kazanıp havaya girdiğimiz şu dönemde hatalı diyebiliriz. Rijkaard umarım Servet'i tam da biraz düzelmişken boşu boşuna harcamamıştır çünkü yerine oynayacaklar Servet'ten daha iyi değil. En azından Hakan Balta iyileşene kadar durumlar biraz idare edilseydi keşke. Ama artık bardak taştıysa o zaman diyecek söz kalmaz.

Servet'i de ayrıca tebrik etmek lazım. Rijkaard tarafından bile idmandan kovulabildiyse çok merak ediyorum neler olduğunu.

Bu ne ya.Çocuk mu kovuyo bu adam.Kendi sonunu hazırlıyor yeminle.Servet 2-3 maçtır normal düzeyine gelmişti.Neill'den bile diri gözüküyordu.Baros yok,servet yok.

Frank Rijkaard yine iyi sezon başı oynattı. Bir oyuncum benim için sezon başı "Frank Rijkaard için bu sene son şans" diye bir cümle kuracak, kesinlikle kadroya bile almam.

Rijkaard senin için sonunu hazırlıyor olabilir ama benim için değil. Servet oynamazsada mutlu olurum. Servet'in formda olabilir yinede ihtiyacımız olan bir stoper değil. Gökhan Zan'ın oynaması kesinlikle daha iyidir.

Ayrıca Servet Çetin'inide çok sakin birisiymiş gibi "Allah Allah nasıl tartışır ki?" diye niye düşünüyorsunuz ki?

Servet'in antremanlarda yaşadığı olaylar çok kez oldu. Skibbe döneminde F. Meira ile tartışmıştı. Geçen sene Elano'ya "senin ananı s..." diye bağırınca gerginlik olmuştu. Geldiği ilk sezon Arda ile tartışmıştı bir keresinde. Ayrıca sezon başından beri sürekli Rijkaard'ın arkasından ufak tefek sallayan bir adam.

Formda halini bile çekemiyorum şu adamın.

Sistemi değiştirip,defans çizgisini biraz daha geriye çekinde Servet iyi performans göstermeye başlamıştı,Rijkaard da bunun farkında,şimdi ne oldu da Servet'i yedeğe çekti ? bana biraz saçma geldi,tekrar oyun sistemini mi değiştiriyoruz ?

Üst Alt