Servet Veda Etti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Veda Etti

Cevap: Servet Veda Etti

O şampiyon olduğumuz sezonki emeğini Rijkaard'ı satışın unutturdu bana. Güle güle Galatasaray'ı ne kadar düşündüysen o kadar yolun açık olur ancak umarım.

Geçen sezon ve bu sezon oynadığında yeterli olmadığı ayan beyan ortadaydı. Yanında oynayan adamlara zor anlar yaşatıyordu. Arkasını en iyi toplayan stoper Song'du hatırladığım kadarıyla.

bugüne kadar hemen hemen hiç servet çetini eleştirmedim. hatta hep savundum diyebilirim. fakat şampiyonluk törenindeki o suratını ve atkıyı almayışını gördüğümde şimdi git servet git senin gibilere GalataSarayın ihtiyacı yok diyorum.

sayende senelerdir SL'den olduk. Süper Lig Sampiyonu zar zor olur olduk, feneri yenemez olduk. iyiki gitmissin

Ayhan'da gitti, sira Sabri'de. Sabri'ye amigoluk görevi verilsin ama sahalara cikmasin birdaha.

bundan böylede ayagina top yakismayan futbolculari sokmayalim Florya'ya

bugüne kadar hemen hemen hiç servet çetini eleştirmedim. hatta hep savundum diyebilirim. fakat şampiyonluk törenindeki o suratını ve atkıyı almayışını gördüğümde şimdi git servet git senin gibilere GalataSarayın ihtiyacı yok diyorum.

onu bende gördüm ama bu konud birsey diyemeyiz. Servet kendince kendini hakli görüyordur. belkide gönderilecegini daha önce biliyordu.

ben olsam bende sevinmezdim o kadar yollancagimi bilsem. ayni dirim G.Zan'dada vardi oda fazla sevinemedi. gidiciler listesinde

Hizmetlerin için teşekkürler ama doğrusu bu daha önce yollanman gerekirdi pek çok maçta senin hataların yüzünden yenilmiştik.Yinede yolun açık olsun.

onu bende gördüm ama bu konud birsey diyemeyiz. Servet kendince kendini hakli görüyordur. belkide gönderilecegini daha önce biliyordu.

ben olsam bende sevinmezdim o kadar yollancagimi bilsem. ayni dirim G.Zan'dada vardi oda fazla sevinemedi. gidiciler listesinde
abi ben servetten abidik gubidik hareketler yapıp dans etmesini beklemiyorum. onu senelerdir tribünlere çağıran bu taraftarın hatrına gülümseyebilirdi, atkıyı alabilir şöyle ufak bir sallayabilirdi. takımdan ayrılıp ayrılmaması bence önemli değildi.

sayende senelerdir SL'den olduk. Süper Lig Sampiyonu zar zor olur olduk, feneri yenemez olduk. iyiki gitmissin

Ayhan'da gitti, sira Sabri'de. Sabri'ye amigoluk görevi verilsin ama sahalara cikmasin birdaha.

bundan böylede ayagina top yakismayan futbolculari sokmayalim Florya'ya

RÖVAŞATA golünü nasil unutabilirsin :D

imparator olmasa bize 3-4 yıl daha milli takım stoperi diye iteleyeceklerdi.

bi an önce git servet

ayrıca sercan batdal sabri servet çağlar serkan aykut kazım pio culio stancu riera baroş bunlarında acilen gitmesi gerekiyor. Bunlar Galatasaray da artık alternatif olarak tutulamaz. Hedeflerimiz büyüdü diyoruz madem büyüdü kadronda bulundurduğun bütün alternatifler oynayanlara yakın olmalı. Hemen hemen herkesin forma giyme şansı olmalı.

Üst Alt