Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı diledi


k340_servet_tersSapkali.jpgGalatasaraylı Servet Çetin, sezonu değerlendirdi, yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı diledi..Servet'in açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

"Öncelikle Adan Polat ve yönetim kuruluna, Murat Yalçındağ'a, Adnan Sezgin'e ana olan katkılarından dolayı çok teşekkkür ediyorum. Yeni yönetime de hayırlı olsun diliyorum. Fatih hocaya da başarılar.

Sezon hiç istemediğimiz gibi geçti. Galatasaray'da her zaman şampiyonluğa oynamak zorundasınız. Bizim için kötü bir sezon oldu, unutmak istiyoruz. Seneye daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Fatih hocayla kimler çalışır bilmiyorum. Kimleri ister yakında belli olur. Antrenörlüğüne kimse bir şey diyemez. Başarılamayacak başarıları başarmış bir isim. Başarılı olacağını düşünüyorum. Kendisini tebrik ediyorum."Servet: ''Unutmak istiyoruz..'' - Futbol - Ajansspor.com
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediSeneye Göztepe'ye gider bence. Hem kendi kalitesinde bir lige gitmiş olur, hemde eski takımına yardımcı olur. Gerçi nasıl bir yardım bilemem, Göztepe'yi geldiği yere götürebilir.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediİnşallah gidersin de kurtulluruz en iyi türk stoperden!!!
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediBu adam gitmez.

Kendisi alacagi para`yi ön planda tutuyor. Bizim verdigimiz para`yi da kimsenin vermiyecegi icin, kalir.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediGitse de kalsada farketmez.Arda bile gidiyorsa sen de gidebilirsin.Ama bu durumda en az 2 tane çok kaliteli stopere ihtiyac var takımda orası ayrı.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediTakım genel olarak kötü bir sezon geçirdi. İyi performans sergileyen oyuncular olunca Servet'in de onlara ayak uyduracağı düşüncesindeyim.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediGidip gitmeyeceğini bilmediği için böyle bişey demiş olablir. Ama kendi de farkında gönderilmeyi hakettiğini.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediŞu takımdan kimse kalmıcak deseler gıkım cıkmaz o kadar bıktım hepsinden
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediOh Yeah Man, hersey icin tesekkurler dostum. Avrupada basarilar dilerim, sana soz butun maclarini takip edecem.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediKim ne derse desin kötü oyuncu değildi. Türkiye standartlarına göre iyiydi gayet. Bu sezon çöküş yaşaması tüm takım gibi normaldi onun da..Canını dişine takıp oynadığı günleri unutmuş değiliz.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı diledifatih terimin değişilmez üç ismi var balta servet zan bunlar gitmez ümitlenmeyin.
 
Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı dilediBen canlı dinledim ama gidecekmiş gibi söylemedi tam."Fatih hoca başarılı olacaktır" gibisinden birşeyler söyledi.
 
Üst Alt