Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı diledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı diledi

k340_servet_tersSapkali.jpg

Galatasaraylı Servet Çetin, sezonu değerlendirdi, yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı diledi..

Servet'in açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

"Öncelikle Adan Polat ve yönetim kuruluna, Murat Yalçındağ'a, Adnan Sezgin'e ana olan katkılarından dolayı çok teşekkkür ediyorum. Yeni yönetime de hayırlı olsun diliyorum. Fatih hocaya da başarılar.

Sezon hiç istemediğimiz gibi geçti. Galatasaray'da her zaman şampiyonluğa oynamak zorundasınız. Bizim için kötü bir sezon oldu, unutmak istiyoruz. Seneye daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Fatih hocayla kimler çalışır bilmiyorum. Kimleri ister yakında belli olur. Antrenörlüğüne kimse bir şey diyemez. Başarılamayacak başarıları başarmış bir isim. Başarılı olacağını düşünüyorum. Kendisini tebrik ediyorum."

Servet: ''Unutmak istiyoruz..'' - Futbol - Ajansspor.com

Cevap: Servet yeni yönetime ve Fatih Terim'e başarı diledi

Seneye Göztepe'ye gider bence. Hem kendi kalitesinde bir lige gitmiş olur, hemde eski takımına yardımcı olur. Gerçi nasıl bir yardım bilemem, Göztepe'yi geldiği yere götürebilir.

İnşallah gidersin de kurtulluruz en iyi türk stoperden!!!

Bu adam gitmez.

Kendisi alacagi para`yi ön planda tutuyor. Bizim verdigimiz para`yi da kimsenin vermiyecegi icin, kalir.

Gitse de kalsada farketmez.Arda bile gidiyorsa sen de gidebilirsin.Ama bu durumda en az 2 tane çok kaliteli stopere ihtiyac var takımda orası ayrı.

Takım genel olarak kötü bir sezon geçirdi. İyi performans sergileyen oyuncular olunca Servet'in de onlara ayak uyduracağı düşüncesindeyim.

Gidip gitmeyeceğini bilmediği için böyle bişey demiş olablir. Ama kendi de farkında gönderilmeyi hakettiğini.

Şu takımdan kimse kalmıcak deseler gıkım cıkmaz o kadar bıktım hepsinden

Oh Yeah Man, hersey icin tesekkurler dostum. Avrupada basarilar dilerim, sana soz butun maclarini takip edecem.

Kim ne derse desin kötü oyuncu değildi. Türkiye standartlarına göre iyiydi gayet. Bu sezon çöküş yaşaması tüm takım gibi normaldi onun da..

Canını dişine takıp oynadığı günleri unutmuş değiliz.

fatih terimin değişilmez üç ismi var balta servet zan bunlar gitmez ümitlenmeyin.

Ben canlı dinledim ama gidecekmiş gibi söylemedi tam."Fatih hoca başarılı olacaktır" gibisinden birşeyler söyledi.

Üst Alt