Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Mağlumunuz ki, Servet bir çok kez Avrupa'ya gitmek istediğini ve ülke futbolunu temsil etmek istediğini demeçlerinde sürekli dile getiriyor. Arda gitti, peki Servet'in günahı ne onu tam olarak anlayamadım? Bırakın o da gitsin.

Galatasaraylı birey olarak Servet'in serbest bırakılıp (evet tek kuruş bonservis bedeli talep etmeden) Avrupa'ya gitmesine izin verilmesini talep ediyorum. Galatasaray'ın aklı başka yerlerde olan bir oyuncuyla bir sezon daha kaybetmeye hiç bir şekilde toleransı yok.

Avrupa hayali aklından çıkmıyor

Servet Çetin, Avrupa liglerinde futbol oynama arzusunu bir kez daha dile getirdi. İki sezon önce Marsilya'nın kapısından dönen tecrübeli futbolcu, Galatasaray Dergisi'ne verdiği röportajda, Türkiye'de kariyer hedeflerinin birçoğuna ulaştığına dikkat çekti.

servet-cetin-422.jpg

Milli oyuncu, "Çok şükür, Türkiye’nin en iyi takımlarında oynadım, Milli Takım’da oynadım, Anadolu takımlarında da oynadım. Bu anlamda büyük işler başardığımı düşünüyorum ama tabii ki en büyük hedeflerimden birisi Avrupa’da da futbol oynamaktı. Bir ara ucuna kadar gelmiştik. Son anda olmadı. Hiçbir zaman takmadım kafama ancak Avrupa’da kendimi denemek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Profesyonel futbolcu olabilmek için her şeyini ortaya koyduğunu da belirten Servet, liseyi bitirene kadar kız arkadaşının olmadığını sözlerine ekledi.

Cevap: Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Gerçeten Avrupada çok yükseklere çıkmayı hedefliyorsak Servet'in asla ama asla bu takımda yeri yok..Tek olumlu yanı istikrarı ve ilk hamledeki becerisi gerisi üzülerekki yok.Yan toplarda kalesini savunurmu hava topuna çıkar top alırmı? YOK. Makakula kadar ağır bir adamı birebirde döndürüp geçmesini izlermi ? EVET. Geriden oyun kurar mı ? YOK. Gitisin gitmek istiyorsa tutmayalım bir an önce gitsin.

Milli stoper, daha iyisini bulamayız Ardadan sonra servetin gitmesini kaldıramam

Serveti ne kadar sevsekte onun iyiliği,onun mutluluğu için bence de izin vermeliyiz.

Bizi Avrupa'da temsil etmeli mutluluğunu düşünmeliyiz :( Gitsin İspanya'ya Ntvspor'dan falan izleyelim :(

Servet'i bedava bıraksanız bile Avrupa'da orta halli bir takıma bile gideceğini sanmıyorum. Servet'i kimse almaz. Servet, Antep-Bursa-Eskişehir gibi takımlarda iş yapar gitse keşke.

serveti kim ister ki inanmiyorum onun kiminse isteyecegine

beles biraksan belki takim bulur

ben kimsenin servete para verip alacagini sanmiyorum

Üst Alt