Sevgilisine Sarıldı, Mahalleli Dövdü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevgilisine Sarıldı, Mahalleli Dövdü!

Kusura bakmayin da Kizin babasinin yerinde olsam alayini vururum. Şikayetci olsa ne yazar. Hic birine bi bok olmaz. Kiz yedigi dayakla kalcak. Boyle etrafta cok dallama goruyorum. Millete ahlaktan namustan bahsederler evli karilarla dusup kalkarlar.

Beyin yoksunları. Dindarız biz her s.ki düzgün yaptık ya bi sokaktaki millete karışmadığımız kaldı Bravo. Kodumun Pezevengi Millet sizin yüzünüzden sokağa artık rahat çıkamıyor...

Yalnız konuda bir sıkıntı var. Atılan dayağı yerinde bulan bir arkadaş var konuda, sadece hedefin yanlış olduğunu düşünüyor.

Oysa adamın sevgilisi, mahalleliye ne oluyor fikrini savunmuyor bu arkadaş. Evet biz belki burada çoğunluk olarak ne oluyoruz diyoruz ama, bu ülkede bu arkadaş gibi bu olayı savunan bayağa insan vardır.

iyi etmişler keşke biraz daha kafanı kırsalardı .
geçen yaz antalya'ya gittim sabah saatleriydi 8 civarı. kızın biri orta yerde palmiyenin dibinde delikanlının kucağına oturmuş yiyişiyorlardı . sahil falan değil. şehrin merkezi. açıkçası ne bok yedikleri umrumda bile değil ama edep diye bir şey var. başkası kendi kızlarına karılarına yapsa cinayet çıkaracak adamlar kaçak et kesmenin yollarını arıyor. yok öyle üç kuruşa beş köfte.

iyi etmişler keşke biraz daha kafanı kırsalardı .
geçen yaz antalya'ya gittim sabah saatleriydi 8 civarı. kızın biri orta yerde palmiyenin dibinde delikanlının kucağına oturmuş yiyişiyorlardı . sahil falan değil. şehrin merkezi. açıkçası ne bok yedikleri umrumda bile değil ama edep diye bir şey var. başkası kendi kızlarına karılarına yapsa cinayet çıkaracak adamlar kaçak et kesmenin yollarını arıyor. yok öyle üç kuruşa beş köfte.

Sana ne ulan

Üst Alt