Sevilla, Carole'u Kovdu!


Sevilla 11 milyon euro karşılığında sol bek transferi yaptı. Arana'yı kadrosuna katan İspanyol ekibi, Carole'ü kadro dışı bıraktı, Galatasaray'a gönderme kararı verdi.

Galatasaray'ın ligin ikinci yarısındaki yeni sol beki belli oldu. Fatih Terim'in sarı-kırmızılı ekibin başına geçtikten sonra basın toplantısında dile getirdiği isim, Cim Bom'un yolunu tuttu.

Sezon başında kiralık olarak Sevilla'ya giden ancak La Liga ekibinde başarılı olamayan Lionel Carole ile İspanyol ekibinin bağları koptu. Kırmızı-beyazlılar, Corinthians'tan 20 yaşındaki sol bek Guilherme Arana'yı kadrosuna kattı.

Brezilyalı yıldız adayını aldılar

Ligin ilk yarısında zaten fazla forma şansı bulamayan Carole'ün bu transferin ardından oynaması iyice imkansız hale geldi. Brezilya U20 Milli Takımı forması da giyen yıldız adayı futbolcunun 11 milyon euro bonservisle gelmesinin ardından, Lionel Carole'ün sezon sonuna kadar süren kiralık sözleşmesinin tamamlanması beklenmeden, Fransız futbolcunun Galatasaray'a geri gönderilmesine karar verildi.

Carole Cadiz kadrosundan çıkarıldı
Sevilla bu gece Kral Kupası'nda Cadiz ile karşı karşıya gelecek. Maçın geniş kadrosunda olması beklenen Lionel Carole, son anda kadrodan çıkarıldı. Carole'ün yerine kadroya Steven N'Zonzi dahil edildi. Arana'nın belgeleri henüz çıkmadığı için maç kadrosuna
alınmazken, buna karşın Carole'ün kadroya alınmaması, Galatasaray'a geri gönderilme kararının somut göstergesi olarak değerlendirildi.

Carole'ün satın alma opsiyonu da vardı

Sezon başında kiralama opsiyonuyla Sevilla'nın yolunu tutmuştu Lionel Carole... Satın alma opsiyonunun 3,5 milyon Euro olduğu belirtilirken, İspanyol kulübünün sarı-kırmızılı kulübe kiralama bedeli olarak 350 bin bin Euro ödeyeceği açıklanmıştı. Fatih Terim basın toplantısında Sevilla'da kiralık olduğunu belirttiği Lionel Carole ile yola devam edebileceklerini söylemişti.

Skorer
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Fatih Hoca içimizdem çıkartırız diye carole'yi oynatırsa , ilk kademe hatasından yediğimiz golde şu ifadeye bürünecektir..

hqdefault.jpg
 
Mutlak suretle bir sol bek lazım. Ama bu Carole olamaz, olmamalı da. Fatih Hoca eğer sol bek mevkisini bu sığırla çözmeyi planlıyorsa boku yedik demektir.
 
Galatasaray da bir kaç topçu var ki futboldan para kazaniyor olmaları mucize.
Carole de gelerek +1 daha arttı bu sayı.

Ostersunds mala çevirmişti bunu
Paspas niyetine kullandılar.

Biz de kabul etmeyelim arafta kalsin.
 
Kovdu diye bir afis yapilmis, kimse buna tepki gostermiyor.

Salih kadro disi kalirken, Roma Salih'i kovdu diye manset atiliyormuydu?

Terbiyesiz turk medya'si.

Bruma hakkinda herkes kotu konusuyordu, ispanya'ya gitti akillandi geldi, Carole'da akillanmis olabilir.
 
Üst Alt