Sevilla, Carole'u Kovdu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevilla, Carole'u Kovdu!

Ilk sezonunda kötü degildi ama gecen sezon gercekten fiaskoydu adam.

Bence yeniden deneme riskine girmeye gerek yok. Bize ya tutarsa diye adam lazim degil, Mariano gibi Eboue gibi gelir gelmez takir takir oynayacak bir sol bek lazim.

Terim'in, "Carole'un geri dönme durumu olsa bile bu sol bek almayacağımız anlamına gelmez." şeklinde bir açıklaması olmuştu sanırım yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ?

@Mustafa Canaslan Carole'ü kovdu Sevilla, Telles'e Juventus ve Chelsea talip deniyor

Ne demek istedin Ömer?:(...

Telles bu ikisi ayarında bir takıma bahsedilen maliyetlerle giderse ''Yılın bidonu'' gibi bir paye kazanması kuvvetle muhtemeldir; iddiam ''Hiçbir zaman top class seviye takımlarda istikrarla forma giyen bir futbolcu olamayacaktır'' şeklinde idi zaten. Porto onun gibi onlarca vasat adamı cilalayıp piyasaya çakmış bir kulüp, iddiamın çürümüş olması için henüz bir veri yok yani. İzleyip göreceğiz kariyer seyrini...

O zaman da dedim. Opsiyon yerine çok daha düşük bedelle direkt satılsaydı keşke. İlk sene gayet iyiydi, sonra mala bağladı nedense?...

Bizim icin cok yetersiz bir oyuncu, elimizde patladi malesef. Kimse de almaz galiba.

Carole elde patlamaz.

Bi kere bizim takimda milyon euro maas bariyerinin altinda kazanan oyuncu. Gondermesi kolay. Diger taraftan adama 3 kurus bonservis odedik.

Biz Trabzonun maasindan kurtulmak icin bedava vermeyi goze aldigi Cavanda denen okuze 1.8 milyon, sozlesmesi bitmesine 4 ay kalmis Donk denen rezile 2.5 milyon bonservjs odemis ve bu sigirlara 1.5 milyon maas odeyen kulubuz !!

Tarigi , olcani falan saymiyorum bile. Carole mu dert olacak ? Yine latodan iyidir. Sene sonu artik asamoahi alirlar
Carole + lato sene sonu cami avlusuna birakirlar.

Heee bu arada Telles felan burada hala ovenler var. Net soyleyim cacik olmaz ondan. Tek sey adamin cok iyi kakalayan menajeri var.

Carole elde patlamaz.

Bi kere bizim takimda milyon euro maas bariyerinin altinda kazanan oyuncu. Gondermesi kolay. Diger taraftan adama 3 kurus bonservis odedik.

Biz Trabzonun maasindan kurtulmak icin bedava vermeyi goze aldigi Cavanda denen okuze 1.8 milyon, sozlesmesi bitmesine 4 ay kalmis Donk denen rezile 2.5 milyon bonservjs odemis ve bu sigirlara 1.5 milyon maas odeyen kulubuz !!

Tarigi , olcani falan saymiyorum bile. Carole mu dert olacak ? Yine latodan iyidir. Sene sonu artik asamoahi alirlar
Carole + lato sene sonu cami avlusuna birakirlar.

Heee bu arada Telles felan burada hala ovenler var. Net soyleyim cacik olmaz ondan. Tek sey adamin cok iyi kakalayan menajeri var.
Telles'den bahsetmisken, oyle diyorsun ama kabul edelim ki gectigimiz son 5 yilda en iyi solbekimiz ta kendisiydi. Simdi de sol bek begenmezsiniz. Bir de olaya boyle bakmak lazim.

Telles'den bahsetmisken, oyle diyorsun ama kabul edelim ki gectigimiz son 5 yilda en iyi solbekimiz ta kendisiydi. Simdi de sol bek begenmezsiniz. Bir de olaya boyle bakmak lazim.

Valla ben Tellesi surekli arkaya adam kaciran , kolay calim yediginden karsisindaki oyuncunun 5 metre uzaginda golge savunma yapan vitaminsizin teki olarak hatirliyorum.

En iyi sol bekimiz telles olmasi tamamen bizim beceriksizligimiz.

Üst Alt