Sevinmeyi beceremeyenler... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sevinmeyi beceremeyenler...

Şampiyon olup da bunu kutlamayı bile beceremiyorlar. Attığınız her kurşunun nereye gittiğinden bi' haber yaşıyor resmen bunlar. 3 yaşındaki bir çocuğa isabet etmiş kurşunlardan biri, çocuk ölmüş. Ne için? Bu salakların anlamsız kutlama anlayışları için.

Umarım o çocuğun hakkı bir yerlerden çıkar, döner dolaşır belası sizi bulur. Bu takım hakederek kazanmışsa bile hakederek sevinç yaşayamıyor. :mad:

Cevap: Sevinmeyi beceremeyenler...

Ortalama bir insan bile olmayan "öküz"ler aramızda maalesef.Bugün fenerli,yarın Galatasaraylı vs...

Sorumlusu yakalansın engenlenemiyor bunlar,en azından cezalandırılabilsin...

Twitter'da gördüm ben de. Yalan olduğunu sanmıyorum. Umarım yalandır ama ihtimal vermiyorum pek.

Maganda bunlar. Yazık günah yahu. Masum bir çocuğun hayatına mal oluyor bir gerizekalının açtığı kurşun. Umarım haber yalandır da, bu küçük kardeşimiz hala yaşasın. Şerefsizsin F.Bahçe!

Sevinmeyi Türk halkı olarak bilmiyoruz arkadaş kurşun atarak sevinmek nedir ya nasıl bir kutlamadır ya.Allah ım o güzel kızımı huzur içinde Nur içinde uyutsun ailesine yakınlarına sabırlar versin.Sebep olan o hayvan bulunurda sürüm sürüm sürünür inşallah.

Yazıklar olsun be.

İnşallah asılsız bir twitter söylentisidir. İnsanın içi acıyor ya. Fenerle ilgisi yok ama Türk insanı olarak sevinmeyi bilmiyoruz.

umarım doğru değildir.bu işin fb-gs-bjk ile alakası yok.millet olarak bilmiyoruz duygularımızı yaşamayı:(

Üst Alt