# Seydou Doumbia | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Seydou Doumbia

Forvet yetersizliğimiz malum. Eren bu seviye için yetersiz. Takıma Gomis'ten farklı olarak daha hızlı bir oyuncu da gerekiyor. Bu isim Doumbia olmalıdır. Sporting'de yeterince oynayamıyor. Yıllardır ismi de bu ligdeki takımlarla geçmiş bir isim. İsviçre ve CSKA'da çok önemli işler yaptı ama Roma ve Sporting'de beklenenden uzak kaldı. Bu lige de uyacak profilde. Mutlaka alınmalı.

Seydou Doumbia - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

https://www.youtube.com/watch?v=X6d6Tuk6JcA

CSKA'da çılgın atıyordu ama sonraları baya düşüşe geçmişti.
Geçen sezon 3.5 milyon €'ya almış Sporting bize de 3'ün altına bırakmaz.

Doumbia gelirse 4-4-2ye döneriz efsane olur. Gomis Doumbia uyumunu düşünemiyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tam bizim lige gore bir forvet, fener'e yakindi ama sonra sporting'i tercih etmisti, sporting 3.5m bonservis odemis ama rotasyonda kullaniyorlar.

Fener'de Janssen ve Soldado yarisiyor oynamak icin.

Bjk'de Cenk ve Negredo.

Bizde sadece Gomis. Eren'i saymiyorum, oyun icinde takima katkisi 0. Topu alip donene kadar rakip topu kapiyor. Bir derbi macinda Gomis'in cezali veya sakat oldugunu bi dusunun...

wagner love un muadili bir heriwi nispeten daha genç iken GS de görme fikri beni memnun etmeğe yeterli.

Yaş itibari ile belki bu saatten sonra işimizi çok görmez ama alacağımız forvetin dombia tarzında olması bizim için çok uygun olur.

Gerçek Kaptan NANDO!

devre arası yaklaşırken gündeme getirilmeli diyorum. Çift forvet için daha uygun isim yok. Bu ligin futbolcusu tam.

Üst Alt