Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!


Sezer Fenerbahçeli oluyor !Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa uzanan Fenerbahçe transfer çalışmalarına başladı.. Sarı lacivertliler, Eskişehirspor'un başarılı oyuncusu Sezer Öztürk ile el sıkıştı..

AjanssporFenerdeki çirkef oyuncu sayısı git gide artmakta.
 
NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!2010-2011 sezonunda şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe, gelecek yılın çalışmalarına başladı. Sarı-lacivertlilerin uzun zamandır peşinde olduğu Eskişehirsporlu Sezer Öztürk ile anlaştığı iddia edildi.NTV Spor'un son dakika bandıyla geçtiği habere göre, Fenerbahçe'nin Sezer Öztürk ile anlaşmaya vardığı belirtildi. İki kulüp yetkililerinin yarın bir araya gelerek transferi sonlandırması bekleniyor.Bu transfer karşılığında Fenerbahçe'nin önümüzdeki yıl kadroda düşünmediği Fabio Bilica'yı da Eskişehirspor'a vereceği ifade edildi.Kaynak
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Selçuğu alalım selçuğu.Yemişim sezerini
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Fenere gitmesi iyidir ruh ikizi olurlar ve yüzyılın topcusu Özerle Avrupayı sallarlar.
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Emenikeyi de alsınlar.Şike iyice ortaya çıksın
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Okadar çok eksiğimiz varki, Hem Selçuğu hem sezeri almamız lazım. Kesinlikle lüks olmazdı..
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Sezer'in bu kadar abartılıp Yekta'nın bu kadar küçümsenmesinden tiksiniyorum.
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!:asd:[video=youtube;3k0oBRuXKRI]https://www.youtube.com/watch?v=3k0oBRuXKRI[/video]
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Sezer, Yekta'dan yetenekli adam. Bizim Adnan'lar mallık yapmayıp Manisa'yla sözleşmesini feshettiğinde alsaydık bu adamı Yekta'ya 3.750 milyon euro vermek zorunda da kalmazdık.
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Yekta > Sezer bunu bilir bunu söylerim. Yekta'ya adam gibi şans verilirse çok büyük işler yapacak kapasitede bir adam. Sezer ikinci Özer Hurmacı vakası olur Fener için.
 
Cevap: NtvSpor Son Dakika : Sezer Fenerbahçe'de! Bilica Eskişehir'de!Yekta > Sezer bunu bilir bunu söylerim. Yekta'ya adam gibi şans verilirse çok büyük işler yapacak kapasitede bir adam. Sezer ikinci Özer Hurmacı vakası olur Fener için.Biri bedava, biri 3.750 milyon euro. Sezer, Almanya altyapılı bir çocuk ve ortasahada Yekta'dan çok daha yararlı olur.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt