Sezer Öztürk: "Galatasaray'a gitmekten vazgeçtim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezer Öztürk: "Galatasaray'a gitmekten vazgeçtim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezer Öztürk: "Galatasaray'a gitmekten vazgeçtim"

Beşiktaş'ta Sezer sesleri

Beşiktaş’ın birkaç gün içinde Manisasporlu Sezer’i renklerine katabileceği iddia edildi.

Siyah - beyazlı takımın Teknik Direktörü Mustafa Denizli, dünkü idman sırasındaki basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, “Belki de biz Ankara’dayken bir transfer yapabiliriz” açıklamasının perde arkasında bu genç oyuncunun olduğu iddia edildi.

Denizli’nin yönetime Manisasporlu oyuncunun transfer edilmesini söylediği bildirildi.

20.08.2009

Kaynak : Milliyet

Beşiktaş'ta Sezer sesleri

Beşiktaş’ın birkaç gün içinde Manisasporlu Sezer’i renklerine katabileceği iddia edildi.

Siyah - beyazlı takımın Teknik Direktörü Mustafa Denizli, dünkü idman sırasındaki basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, “Belki de biz Ankara’dayken bir transfer yapabiliriz” açıklamasının perde arkasında bu genç oyuncunun olduğu iddia edildi.

Denizli’nin yönetime Manisasporlu oyuncunun transfer edilmesini söylediği bildirildi.

20.08.2009

Kaynak : Milliyet

Haber doğruysa Sezer futbol kariyerini bitirdi:p

Umarım yalandır bu olay,eğer doğruysa Arda ve Elano'nun yokluğunda çok iyi bir rotasyon oluşturabilecek,ileriki yıllarda daha da gelişebilecek bir yetenekten mahrum kaldık..

Her ne kadar hayati önem taşımasa da benim için gerkli ve önemliydi Sezer ve Ufuk transferleri..Neyse,hayırlısı bakalım..

Turkiyenin genc yetenekleri her gecen gun teker teker transfer olurken Istanbul takimlarina

Adnan sezginin bizi bu hallere dusuren beceriksizligiyle halen orda oturuyor olmasini aklim almiyor

madem almicaksin cocuklarin gelecegiyle oynama bari.

aklimdan gecenlérin hepsini soylemedim...

Turkiyenin genc yetenekleri her gecen gun teker teker transfer olurken Istanbul takimlarina

Adnan sezginin bizi bu hallere dusuren beceriksizligiyle halen orda oturuyor olmasini aklim almiyor

madem almicaksin cocuklarin gelecegiyle oynama bari.

aklimdan gecenlérin hepsini soylemedim...

Bırakın ya geçen sene tutturdunuz adnan sezgin böle şöle adam bu sene karışmıyor bi şeye siz yine sallıyorsunuz

ne yani sezer ve ufuk için milyon dolarlar verip kazık mı yiyelim merak etmeyin Türkiyede onlar gibi bir sürü futbolcu var kaldıki ikiside süper yetenek değil

manisanın eline bi fırsat geçti kayseri gibi topuza 9 milyon veren zihniyetle aynı kefeye koymaya çalışıyolar mantıklı olalım biraz yabancı kulüpler kaç para verirler ki bunlara;)

son olarak medyanın gazına gelipte yöneticilere sallamayalım lütfen onlar bize lazım

Cevap: Sezer Öztürk : Kandırıldım !!!

bana adnan sezginin bu klüpte ne yaptığını anlatırmısın?

Ben tam yetki sınırlarını,neleri yapması gerektiğini ve yapmadığını bilmiyorum.Bileninde olduğunu sanmıyorum.

Peki siz görevinin ne olduğunu ve bu görevlerini yerine getirmediğini biliyormusunuz?

Biliyorsanız siz anlatın.Anlayıp ona göre eleştirelim bizde.Aydınlanmış oluruz.

Mesela yönetim içinde görev dağılımı nasıl olmuştur ve Sezgin'in görevi tam olarak nedir.

Bırakın ya geçen sene tutturdunuz adnan sezgin böle şöle adam bu sene karışmıyor bi şeye siz yine sallıyorsunuz

ne yani sezer ve ufuk için milyon dolarlar verip kazık mı yiyelim merak etmeyin Türkiyede onlar gibi bir sürü futbolcu var kaldıki ikiside süper yetenek değil

manisanın eline bi fırsat geçti kayseri gibi topuza 9 milyon veren zihniyetle aynı kefeye koymaya çalışıyolar mantıklı olalım biraz yabancı kulüpler kaç para verirler ki bunlara;)

son olarak medyanın gazına gelipte yöneticilere sallamayalım lütfen onlar bize lazım

biraz sakin olsan nasil olur acaba

kendi mantigini kendine saklasan diyorum lavaboda lazim olur sana

Sezer Öztürk son kararını verdi

20 Ağustos 2009 Perşembe 17:46

Galatasaray'ın kadrosuna dahil etmek için uzun süre çaba harcadığı Sezer Öztürk, Manisaspor'da kaldı...

Manisasporlu Sezer Öztürk, kulübüyle anlaştı. Galatasaray'la aylardır görüşme hâlinde olan; ancak sarı-kırmızılılarla bir türlü anlaşma zemini sağlayamayan Sezer, kendi kulübüyle sözleşme yenileyecek.

Yaptığı transfer görüşmeleri nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılan genç futbolcunun Manisaspor'la iki yıllık yeni bir sözleşmeye yarın ya da Pazartesi günü imza atacağı belirtildi.

Kaleci Ufuk'un ise mukaveleyi uzatma talebine sıcak bakmadığı, "Gerekirse sezon boyunca takımdan ayrı çalışır, sezon sonunda istediğim kulübe giderim" dediği kaydedildi.

İnternetspor.com

Çocuk daha ne yapsın yahu, hemen sallamaya başlamışsınız.Sezer, Galatasaray'a gelmek için kulübüne rest çekti; elinden geleni fazlasıyla yaptı, olmadı işte.Transfer olmayınca kötü mü oldu Sezer.

Ayıptır yaptığınız.Yakışmıyor sizlere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt