# Sezer Öztürk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sezer Öztürk

Manisa'nın kadro dışı bıraktığı Sezer Öztürk, Galatasaray'a transferinin gerçekleşmemesinin futbolunu etkilediğini söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan genç oyuncu, "Galatasaray'a transferim gecikince, Manisa ile 1 yıllık yeni sözleşme yaptım. Galatasaraylı yöneticiler bana darılmış. Oysa şu anda beni transfer etmelerini isterdim" dedi.

Radyospor

Bileklerine hakim, cok iyi bir oyuncu. Mutlaka parcalı altında olması gereken biri :2_thumbs_up_-_anima

Cevap: Sezer Öztürk

Sezer o işi geçecek.. Onunla beraber adı anılan Manisasporlu oyuncu kimdi?

Ufuk Ceylan..

Ufuk nerde oynuyor şu an?

Galatasaray..

Sen neden imzaladın?

Çünkü senin zaten aklında Galatasaray'da oynamak varsa atmayacaksın o imzayı.. Attıysan Manisasporla mutluluklar..

Sezer o işi geçecek.. Onunla beraber adı anılan Manisasporlu oyuncu kimdi?

Ufuk Ceylan..

Ufuk nerde oynuyor şu an?

Galatasaray..

Sen neden imzaladın?

Çünkü senin zaten aklında Galatasaray'da oynamak varsa atmayacaksın o imzayı.. Attıysan Manisasporla mutluluklar..

Peki Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel "Sezerden vazgeçtik, Ufuk için görüşmeler devam ediyor" demeseydi o imzayı atar mıydı?

İstenen para nedeniyle vazgeçtik dediler..

Onlar için değerliymiş demekki satmamışlar.O ne yapsaydı.Bize gelmek için didinsemiydi.Bu onun karakterinin bir yansımasıdır,bize gelmek için Manisayı karşısına alsaydı,aynı şeyi de Avrupa'ya gitmek için bize de yapabilirdi.Ben öyle bir oyuncuyu asla takımımda istemezdim.

Onlar için değerliymiş demekki satmamışlar.O ne yapsaydı.Bize gelmek için didinsemiydi.Bu onun karakterinin bir yansımasıdır,bize gelmek için Manisayı karşısına alsaydı,aynı şeyi de Avrupa'ya gitmek için bize de yapabilirdi.Ben öyle bir oyuncuyu asla takımımda istemezdim.

Benim bahsettiğim şey Ufuk Ceylan'ın Galatasaray'da oynamak istiyorum yöneticiler artık anlayış göstersin diye açıklama yapması..

Benim bahsettiğim şey tranferin son gününde Mehmet Topal'ın kendi alacağından vazgeçerek 3-30 paraya Galatasaray'a transferi..

Benim bahsettiğim şey Galatasaray'da oynama arzusu ve bu formanın değeri..

Benim bahsettiğim şey Ufuk Ceylan'ın Galatasaray'da oynamak istiyorum yöneticiler artık anlayış göstersin diye açıklama yapması..

Benim bahsettiğim şey tranferin son gününde Mehmet Topal'ın kendi alacağından vazgeçerek 3-30 paraya Galatasaray'a transferi..

Benim bahsettiğim şey Galatasaray'da oynama arzusu ve bu formanın değeri..

Cevabını zaten bir arkadaş verdi,Manisalı yöneticiler fazla para istedikleri için transferden vazgeçilmiş.Sezer'de "Oysa şu anda beni transfer etmelerini isterdim" diye söylemiş,bu oyuncunun bize gelmek için ne kadar istekli olduğunun göstergesidir.Ama klübüne gösterdiği saygı için gelmedi yani Manisalılar kalmasını istediği için.Bence üzerinde durulması gereken konu bu.

Cevabını zaten bir arkadaş verdi,Manisalı yöneticiler fazla para istedikleri için transferden vazgeçilmiş.Sezer'de "Oysa şu anda beni transfer etmelerini isterdim" diye söylemiş,bu oyuncunun bize gelmek için ne kadar istekli olduğunun göstergesidir.Ama klübüne gösterdiği saygı için gelmedi yani Manisalılar kalmasını istediği için.Bence üzerinde durulması gereken konu bu.

Bu formayı hakedip etmediğini yönetici büyüklerimiz kısa zaman içerisinde belirler..

Bekleyelim görelim o halde..

Benimde çok beğendiğim bir oyuncu ancak imzayı atmamalıydı..

sezerden önce almamız gereken o kadar cok oyuncu varki ama madem gelmek istiyor bonservisi yoksa gelsin ..

Bu formayı hakedip etmediğini yönetici büyüklerimiz kısa zaman içerisinde belirler..

Bekleyelim görelim o halde..

Benimde çok beğendiğim bir oyuncu ancak imzayı atmamalıydı..

Ben imza atmasını Galatasaray'a gelmek istemediğine bağlamıyorum dediğim gibi.Tabi ki son kararı takıma yakışıp yakışmayacağını yöneticiler karar verecek,bekleyip görelim.Hayırlısı ne ise o olsun Galatasaray için.:)

Cevap: # Sezer Öztürk

Sezer alinsin buyuk takim olma yolunda gelecek vaad eden oyunculari ucuza alip ilerletmesine saglamak takima iki yonlu yansir, birincisi takimda iyi bir oyuncu artar ve takim olarak belimizi birtek futbolcuya baglamayiz, ikincisi ilerde daha pahaliya satabilme imkani olur. Yeteneksiz futbiolcu yerine yetenekli, hirsli, gelisimeye acik olan oyuncular almamiz daha mantikli.

Takimin kalite seviyesini yukseltmek icin yetenekli ve potansiyeli yuksek oyunculardan kurmak daha dogru, sadece takimin toplam fiyatini yukseltmez ama oynanan futbol kalitesini ve seviyesini yukseltir ve bu her buyuk takim icin gerekli. En buyuk ornek barcelona her gordugu oyunculari almiyorlar ama en iyisini almaya calisiyorlar, ve oynadiklari duzeyi herkes farkinda, bu kalitede oynamak bir ayda yada bir yilda olmuyor, bir kac sene alabiliyor ama sonuc olarak kazanan takim oluyor.

Senelerdir bekliyorum bunu turk futbolunda ama inatla bizim ulkemizde takimlarimizi belli 3-4 futbolcuya belimizi bagliyoruz. Ben biktim usandim artik turkiyedeki futbolun halinden, nezaman ufukta bir ilerleme gorsek, gormeden tukeniyor umutlarimiz maaslesef.

Cevap: # Sezer Öztürk

geçen yıl bank asya da olduğu için fazla seyredemedim ama izleyebildiğim kadarıyla tekniği ve oyun zekası iyi bir oyuncu,takım savunmasına da biraz katkı yapabilecekse ki büyük takımda tutunabilme adına azami gayreti gösterecektir,makul bir fiyata düşünülebilir.biraz da kendini artık manisa ya fazla gördüğünden performans gösteremedi zannediyorum,bizde farklı olacaktır.olumlu düşünmek istememin sebebi orta saha için kimin adı geçse aklıma barış ın bu takımda forma giyebiliyor oluşunun gelmesindendir!

Üst Alt