# Sezer Öztürk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sezer Öztürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezer borsası

Eskişehirspor transferin gözde ismi Sezer Öztürk için piyasayı açtı...

Beşiktaş’tan sonra Galatasaray ve Trabzonspor’un da devreye girdiği Sezer Öztürk için kulübü Eskişehirspor, piyasayı açtı... Kırmızı-Siyahlılar, yıldız oyuncusu için kapılarını çalan kulüplere, tekliflerini açıkladı. Başkan Halil Ünal’ın, üç takımdan da 3 milyon Euro artı bir futbolcu istediği öğrenildi. Teknik direktör Bülent Uygun ise Sezer’i isteyen kulüplerden takımına ihtiyacı olan oyuncuları seçti! Öğrencisinin Beşiktaş’a gitmesi halinde Siyah-Beyazlılar’ın 8 milyon Euro’ya kadrosuna kattığı Tabata’yı isteyen Uygun’un, Galatasaray’dan Servet’i, Trabzonspor’dan ise Ceyhun Gülselam’ı isteyeceği öğrenildi.

Adem gitmek istiyor

Bu arada oyuna sonradan girip attığı gollerle Eskişehirspor’a hayat veren Adem Sarı’nın takımdan ayrılmak istediği iddia edildi. Yönetimin ise bu futbolcuyu satmayıp sezon sonuna kadar kiralamayı düşündüğü kaydedildi. Adem için başta Antalyaspor olmak üzere Manisa ve Sivas’ın devrede olduğu ifade edildi.

Kaynak: Fanatik

Cevap: Sezer borsası

SAdece ufuk'u alıp sezeri ortada bırakacaklarına 2sini alsalardı bu zırvalıklarla uğraşmazlardı. Adam Galatasaray için sözleşmesini uzatmadı.

alacağımızı sanmıyorum...

ufuk'un transferi sırasında sezer'i de istemiştik...

sürtüşme olmuştu diye hatırlıyorum ben...

kandırıldım filan demişti...

Üc büyükler transfer yapmasini bilmiyor,Ufugu alirken 1-3milyon verseydik Sezeride alirdik,simdi ugrasin durun bakalim

Servet+3 milyonu düz 1 milyon olarak bakın beyler. Hem Servet'ten kurtuluyoruz, hem onun yıllık 2 milyonundan. :eek:

Benim en çok istediğim futbolculardan biri konumunda şu anda. Alabileceğimiz en mantıklı orta saha oyuncusu. Kaynak güven vermiyor ama, inşallah ciddi girişimlerimiz mevcuttur kendisi için. Kadromuza katabilirsek büyük iş yapmış oluruz.

ufukla beraber bedaveya gelecekti

polatslar almaz şimdi para verip hele sezgin varken o da gelmez zaten aylarca haber bekledim

arayan olmadı diye açıklaması vardı

ben beşiktaş ve fenerbahçe ile bir futbolcu için rekabete girip de kazandığımızı hatırlamıyorum.

Tamam iyi topçu da o kadar da değil mehmet topuz kendini ispatlayıp da geldi ama fenerde vasatı aşamıyo bu adam daha doğru düzgün kendini gösteremedi

NE olursa olsun Sezer gıbı Adamlar Bıze lazım

bugun ayhan Hakan Sarp yerıne daha ıyı bejeke hızlı gıdıyor yerlı kadrosunuda ıyı kalıtelı yaparsa 2 3 sene kurtarır :ays:

Oha, o kadar da degil artik. Servet gecen sene az kalsin 8 milyon euroya Marseille transfer oluyordu, adam akilli oynasa bir kac mac, yine 4-5 milyona gider.

Ama 3 milyon + Zan cuk diye oturur, hem beladan kurtuluruz, hem Sezeri almis oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt