Sezer vedalaştı ve gitti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezer vedalaştı ve gitti

Cevap: Sezer vedalaştı ve gitti

Terim adam eder onu iyi topcu yetenek özürlü topcuları izleye izleye gözümüzde kör olmus sezer iyidir selcuguda alırsak enfes olur

Kanım ısınmadı bu çocuğa. Alternatif için iyi olabilir ama ne bileyim soğuk bakıyorum kendisine.

sezer bana göre okadar da abartilacak bir oyuncu degil ama buyuk ihtimalle bize gelecek.

Onu bunu bilmem ligin en iyi frikik atan oyuncularından..

Ben çok beğeniyorum bu çocuğun stilini..

adam acik acik cikip tv de "yabancilara olan hayranlik beni gicik ediyor, Türkiyeye döndügüme pismanim" dedi, kameranin icine baka baka, ardindan bir yabanci topcu ile frikik yüzünden tartisti, cok cirkin bir hareketti.

böyle kiskanan, kiskandigi icin her b.oku yapmaya hazir olan herifleri görmek istemem acikcasi kadroda ama gelirsede umarim hatalarindan ders almistir/alir.

Fatih Terim döve döve, seve seve adam eder bunu.

Kaliteli topcu. Sonra Fenerbahce veya Besiktas alinca kivraniyoruz.

Genctir, cahildir. Adam edilir.

bu adam belcika da beerschot ta oynadi.

beerschot taraftari olan arkadaslarim var,sezer le ilgili cok yetenekli ama disiplinsiz,istedigi zaman oynuyor,moralsiz oldugu zaman sorun cikartiyor sahada geziniyor diyorlardi.

Sezer PSG'de veya Duisburg'da falan oynasaydi, suanda en cok istedigimiz oyunculardan biri olurdu.

Bunu kendiside biliyor...

bu adam belcika da beerschot ta oynadi.

beerschot taraftari olan arkadaslarim var,sezer le ilgili cok yetenekli ama disiplinsiz,istedigi zaman oynuyor,moralsiz oldugu zaman sorun cikartiyor sahada geziniyor diyorlardi.

Fatih Terim'in teknik direktör oldugu takimda yapsin onlari da görürüm onu ben.

Bonservisinde asiriya kaçilmazsa ben transfer edilmesi gerektigini düsünüyorum. Hiçbir seye yaramazsa en azindan yedek kulübesinde yeteneksizlerin yerine Sezer oturur, içimiz rahat eder. Bir de Sarp ve birkaç gereksiz adam karsiliginda takas edilirse tadindan yenmez.

bencede gelsin ben isterim iyi oyuncu. 10 gol atmıs bu sezon. uzaktan sutları mükemmel.

gelsin gelmesi farketmez.gelirse yedek olur ki yedek olursa sorun cıkartıcak bi futbolcu.gitsin febeyi karıştırsın

yetenekli iyi bir oyuncu gelirse sol forvet ve forvet arkası rotastonda çok iş yapar

Üst Alt