Sezgin Gelmez'den Galatasaray Başkanına Hakaret! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezgin Gelmez'den Galatasaray Başkanına Hakaret!

Her haksiz ciktiginiz konuda 'laf atiyorsun' demek yeni moda galiba.

Sen o 2 video'ya göre hala Sigdursun duyuyorsan, sorun vardir demek. Bu laf sokmak degil, gercektir.

Bos bos konu aciyorsun, sonra hakli, haksiz konusuna giriyorsun. Sigdursun olsa ne fark eder, sigdorson olsa ne fark eder.

Insan gibi yaz diyorum sana sadece, sonra rencide edilince sikayet ediyorsun.

Bos bos konu aciyorsun, sonra hakli, haksiz konusuna giriyorsun. Sigdursun olsa ne fark eder, sigdorson olsa ne fark eder.

Insan gibi yaz diyorum sana sadece, sonra rencide edilince sikayet ediyorsun.

Kime sikayet ediyorum ya? Bir yerinden element uydurmayi birak haksiz ciktiginda. Her haksiz ciktiginda istatistikler kurtarmaz.

Sigdursun olsa ne yazarmis, Sigdursun'u millet neden diyor bi düsün, bilmiyormus gibi, kötü degilmis gibi davranma sirf haksizim, yanlis biliyordum dememek icin. Simdi gec.

Ben sana laf atmadim, gercekleri söyledim.

Kime sikayet ediyorum ya? Bir yerinden element uydurmayi birak haksiz ciktiginda. Her haksiz ciktiginda istatistikler kurtarmaz.

Sigdursun olsa ne yazarmis, Sigdursun'u millet neden diyor bi düsün, bilmiyormus gibi, kötü degilmis gibi davranma sirf haksizim, yanlis biliyordum dememek icin. Simdi gec.

Ben sana laf atmadim, gercekleri söyledim.

Burada bir arkadas bir video paylasti, ve orada telafüz sigdursun gibi cikiyor... Insan gibi videolarini paylasip, bak burada daha net sigdorson duyuluyor diyecegine, girdigin triplerin sacmaligini fark edemiyorsun bile. Burada da duyamiyorsun "sorunun var" gibi bir cikis yapiyorsun.

Galatasaray maci izlemeyen, ve kimin, hangi dönemde, hangi pozisyonda oynadigini bile bilmeyen zatlara karsi, tabiki rakamlar ile arguman edecem.

Dursun Özbek´e laf sokmak icin öyle telafüz etse ne olur, cocuk musun. Dursun Özbek evine gidip aglayacak mi. Hemde Sig degil, Sik digerek Rasim Ozan bunu bin kere söyledi tvlerde, yaptirim mi uyguladik.

Sigdursun olmasi benim de isime geliyor, sana ne bilader.

Son düzenleme:
Burada bir arkadas bir video paylasti, ve orada telafüz sigdursun gibi cikiyor... Insan gibi videolarini paylasip, bak burada daha net sigdorson duyuluyor diyecegine, girdigin triplerin sacmaligini fark edemiyorsun bile. Burada da duyamiyorsun "sorunun var" gibi bir cikis yapiyorsun.

Galatasaray maci izlemeyen, ve kimin, hangi dönemde, hangi pozisyonda oynadigini bile bilmeyen zatlara karsi, tabiki rakamlar ile arguman edecem.

Dursun Özbek´e laf sokmak icin öyle telafüz etse ne olur, cocuk musun. Dursun Özbek evine gidip aglayacak mi. Hemde Sig degil, Sik digerek Rasim Ozan bunu bin kere söyledi tvlerde, yaptirim mi uyguladik.

Sigdursun olmasi benim de isime geliyor, sana ne bilader.

Sorun var demeye cocuk gibi bozulan ve trip atan sensin, ben gayet düzgün yaziyorum iste.

Ne Kavga mı !

s-87dc065a06e5f05c10526e1c1f16e20d054ef319.gif

Benim bozuldugum felab yok, ama bu hayatta ne ekersen, onu bicersin. Seni sadece uyardim. Ben senin ile pek sorun yasamam, ama buradan sürekli bu üslubundan dolayi cesitli insanlar ile sorun yasiyorsun. Bunu düzelt diye uyariyorum sadece.
Elestiriye ve bu tip sözlere fazla karsi cikmamak gerekir, bende cikmiyorum zaten.

Yalnizca yanildigin konu üstüne sirf yanildim dememek adina yeni bir tartisma cikariyorsun gibi geldi. Sigdursun demek terbiyesizliktir. Hele 1 gün sonra akreditasyonu alinan muhabir diyorsa, artniyet'tir.

Elestiriye ve bu tip sözlere fazla karsi cikmamak gerekir, bende cikmiyorum zaten.

Yalnizca yanildigin konu üstüne sirf yanildim dememek adina yeni bir tartisma cikariyorsun gibi geldi. Sigdursun demek terbiyesizliktir. Hele 1 gün sonra akreditasyonu alinan muhabir diyorsa, artniyet'tir.

Benim acimdan sogdursun mu, sigdursun mu, konu bile degil hakan delikanli. Sadece bir eglence aracidir.

Terbiyesizlik olsa ne olur, bunu kendi taraftarin yapiyor, onu birak, rasim haftalarca yapti. Büyük hakaret diye orada da mi konu actin. Sezgin net olarak sik bile demedi, rasim gibi.

Sigi sogu bırakalım arkadaşlar bu İskandinav hıyar nasi sakatlaniyor bu kadar onu tartışalım bence.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt